Благодійний фонд передав гігієнічні набори дитячим медичним закладам Краматорська


Міжнародний благодійний фонд “Руки друзів” продовжує надавати благодійну допомогу у вигляді підгузків та засобів для прибирання помешкання дитячим медичним та іншим спеціалізованим установам нашого міста.

     Варто відзначити, що Фонд надає допомогу жителям усієї Донецької області, а серед тих, хто отримав такі набори у Краматорську – будинок дитини “Антошка” та КНРЦ «Гайок», а також пацієнти “Дитячого територіального медичного об’єднання» та обласного перинатального центру.

     «Памперси завжди дуже потрібні в таких закладах», – повідомляють на своїй сторінці у соцмережі Facebook представники організації, – «Саме цю потребу задовольнив БФ «Руки друзів», що відвантажив 60 комплектів памперсів (один комплект розрахований на потреби однієї дитини в підгузниках на місяць) та гігієнічні засоби для прибирання помешкань і підтримки високих стандартів гігієни».

     Уся надана благодійна допомога вкрай необхідна пацієнтам лікарень та відвідувачам соціальних центрів і організацій, що допомагають тим, хто опинився у скрутному становищі.