Батьківська рада Краматорська провела донабір представників навчальних закладів

22.12.2020, 08:44, 1056,

В форматі зум-конфернції відбулося чергове засідання Батьківської ради Краматорська, на яку було запрошено міського голову.

Олександр Гончаренко приєднався до конференції, та підкреслив, що зі свого боку підтримує створення такого дорадчого органу, який, безумовно, покращить якість освіти у Краматорську. Він висловив упевненість, що тісна співпраця активної батьківської спільноти з місцевим самоврядуванням та управлінням освіти дозволить визначити пріоритетні напрямки роботи у навчальних закладах міста.

На засіданні були розглянуті питання, які знаходятся на контролі членів ради, основним з якийх є забезпечення шкіл інтернетом для можливості проведння дистанційного навчання.Учасники  запропоноували рекомендації та представили практичні кейси, які вже впроваджені батьками у школах.

Окрім того, були обговорені рекомендації до розробки правил поведінки у школах, харчування у закладах освіти, про роботу комісії з вибору директорів шкіл.Також важливим пунтком порядку денного засідання стало проведення донабору представкників, які не увійшли до складу ради навесні. Ініціативною групою та фахівцями управління освіти була проведена велика та кропітка робота, що дало змогу підготувати документи представників від всіх закладів освіти. Нажаль на засіданні не змогли бути присутні представники двух садочків № 60 «Журавлик» та № 37 “Малюк”, які і не увійши до складу ради.