Батьківська рада Краматорська почала свою роботу

15.07.2020, 09:04, 128,

Кропіткий процес створення громадського об’єднання пройшов багато етапів і, нарешті, 14 липня було зроблено перші кроки у його роботі: на установчих зборах обрано голову та заступників, секретаріат та голів майбутніх комітетів Батьківської ради.

Мета створення Батьківської ради – це сприяння забезпеченню умов для якісної дошкільної та шкільної освіти з урахуванням особливостей кожної дитини. Із вітальним словом до установчих зборів також звернувся міський голова.

«Упевнений, Батьківська рада міста Краматорська стане тим самим зв’язком між органами місцевого самоврядування з батьківською громадськістю, установами дошкільної і загальної середньої освіти для прийняття ефективних управлінських рішень, помічником у визначенні пріоритетних напрямків і реалізації міської політики в області освіти», – зазначив Андрій Панков.

Міський голова запевнив батьків, що виконавчий комітет Краматороської міської ради сподівається на виключно партнерські відносини у питаннях вирішення проблем освіти, реалізації нових проектів, які підуть на користь садків і шкіл. Думка батьківської спільноти завжди буде враховуватися при прийнятті важливих рішень.

Рішенням членів батьківської ради було обрано голову – ним став Олександр Іванов, член громадської ради Краматорська та представник батьків ЗОШ №24.