Армреслінг, дзюдо, карате та скелелазіння — розповідаємо про нові перемоги краматорців

🗓 28 жовтня відбувся «Відкритий турнір з армрестлінгу пам’яті загиблих захисників і захисниць України» у місті Тернівка (Дніпропетровська область)

💪🏆Відомі краматорські брати-рукоборці знов піднялись на п’єдестал пошани:

🥈Андрій ЗУЯКОВ зайняв ІІ місце у ваговій категорії до 90 кг.
🥈🥉Богдан ЗУЯКОВ зайняв ІІІ місце у ваговій категорії понад 90 кг та 2 місце в абсолютній ваговій категорії.

👏 Вітаєм Андрія та Богдана, які тренуються самостійно, з гідним виступом!

🗓 29 жовтня у датському місті Кольдінг відбувся турнір з карате WKF «Kaizen Danish Open 2023».

🥋У змаганні взяли участь понад 300 учасників  з Данії, Англії, Німеччини.

🥉Краматорська каратистка Крістіна ШЕВЧЕНКО виборола бронзу в індивідуальному куміте серед дівчат 12-13 років. Крістіна — вихованка спортклубу «BLACK BELT», тренер – Сергій Коваленко.

Вітаєм Крістіну та її тренера з гідним виступом ! Далі буде!

🗓28-29 жовтня в Київі відбувся Фестиваль SPACE LEAD CUP | Фінальний етап Кубка України з трудності в скелелазінні.

🧗‍♂️Скелелазки з Краматорська Ірина ФІСЕНКО та ОЛЕКСАНДРА КАРАПЕТЯНЕЦЬ вийшли в фінал змагань та посіли 7 та 9 місце відповідно. Тренує дівчат Фомін Сергій.

🗓 28-29 жовтня в місті Ізки Закарпатської області відбувся чемпіонат України з карате за версією JKA.

🏆🥋Краматорська каратиста Олександра КРІВЧЕНКО три рази підіймалась на п’єдестал пошани:
🥇1 місце в індивідуальному ката серед дівчат 12-13 років