Аптеки, транспорт та соціальні продукти – головні питання, які турбують пенсіонерів Краматорська

03.03.2021, 20:18, 718,

Олександр Гончаренко та його заступники провели зустріч з представниками громадської організації «Пенсіонери та ветерани Краматорська».

Голови рад ветеранів підприємств та установ днями завітали до міського голови, щоб поставити питання, які хвилюють більшість пенсіонерів Краматорська.

Представники громадської організації поцікавились про умови пільгового проїзду в рейсових автобусах та про рейси громадського транспорту у вечірній час.

Другим актуальним питанням стала можливість організації аптек в селищах Красногірка, Веселий, Шабельківка, Іванівка. Заступник міського голови Олена Катальнікова розповіла, що аптека на Красноторці, нарешті, розпочала свою роботу наприкінці січня. Питання про відкриття аптеки в Шабельківці зараз вирішується. Що стосується аптек в селищах Іванівка, Веселе та Красногірка, то наразі поки що немає підприємців, які хотіли б відкрити цей від бізнесу в старостинських округах. Міський голова Олександр Гончаренко запропонував розглянути варіант з мобільною амбулаторією, яка буде об’їжджати селища, де немає аптек.

Ще одна проблема, яке хвилює пенсіонерів – питання грошових коштів по субсидіях і переплата міськгазу. Присутні запропонували міському голові, щоб  співробітники цієї організації періодично виїжджали у селища, щоб літні люди мали можливість подати заяви поблизу місця проживання. Олександр Гончаренко підтримав цю ідею.

Крім того, громадська організація «Пенсіонери та ветерани Краматорська» виступила з ініціативою продажу соціальних продуктів. Організація веде активну роботу в цьому напрямку. Зараз є домовленості з постачальниками молока та хліба, а також власником декількох магазинів. В перспективі магазинів буде біля двадцяти, в тому числі в селищах, а список продуктів значно розшириться. Представники організації звернулись до Олександра Гончаренка з проханням посприяти в створенні соціальних карт, за якими пенсіонери матимуть змогу здійснювати покупки. Міський голова схвалив ініціативу громадської організації.

Наприкінці члени громадської організації  торкнулися теми дозвілля пенсіонерів. А саме – виділення приміщень в селищних клубах для проведення зустрічей за інтересами та різноманітних тематичних заходів. Начальник управління з гуманітарних питань Андрій Гореславець запевнив, що спільно з керівництвом клубів буде відведений час для організації дозвілля пенсіонерів.