Андрій Панков зустрівся з представниками духовенства Краматорська


Вже цієї неділі віряни східного обряду святкуватимуть Великдень. Саме із цього приводу та необхідності дотримання умов карантину сьогодні у міській раді відбулась зустріч із представниками краматорського духовенства та правоохоронців.

     Метою наради став пошук спільних рішень у відзначення Великодня у Краматорську. За ініціативою президента України Володимира Зеленського, цьогорічне святкування пройде під гаслом «Великдень вдома». Таке рішення було ухвалене після наради президента із головами церков в Україні.

     Підтвердженням цьому служать і слова Єпископа Добропільського, благочинного міста Краматорська, Спірідона, висловлені ним під час зустрічі у міській раді. «Навіть без освячення великоднього кошику, Великдень все одно відбудеться», – зазначив Владика. – «Я хочу подякувати міському голові за цю зустріч, адже відкритий діалог вже свідчить про те, що для усіх нас здоров’я та благополуччя мешканців міста стоїть на першому місці».

     Під час спілкування зі священиками було досягнуто домовленість, що вони візьмуть на себе зобов’язання про організацію служінь із дотриманням усіх рекомендацій Кабінету міністрів та Міністерства охорони здоров’я. По можливості служби будуть організовані на відкритій місцевості біля храмів. За необхідності, представники правоохоронних органів забезпечать тимчасове обмеження руху транспорту прилеглими до церков вулицями. Комунальні підприємства міста, за потреби, готові надати у користування на час служби додаткове аудіо-обладнання. Та все ж, найголовніший посил до жителів міста, який розділяють і представники духовенства – якщо це можливо, залишайтесь удома.

     «Я щиро дякую вам, та вашим прихожанам за відповідальне дотримання карантинних заходів», – зазначив Андрій Панков. – «Ви були першими, хто навіть до офіційного оголошення урядом України карантину почали забезпечувати своїх відвідувачів антисептиками, засобами індивідуального захисту. І сьогодні продовжуєте показувати гарний приклад іншим. Сподіваюсь, святкування Христового Воскресіння принесе нам якомога скоріше позбавлення від цих випробувань, що випали на долю усього людства».