Андрій Панков взяв участь в обласній онлайн-нараді щодо заходів з протидії коронавірусу


Сьогодні ввечері під головуванням очільника Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка відбулась онлайн нарада щодо заходів із запобігання поширенню в області випадків захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19. У нараді взяв участь міський голова Краматорська Андрій Панков а також голови райдержадміністрацій, рад об’єднаних територіальних громад та керівники військово-цивільних адміністрацій області.

     Велика частина наради була приділена доповідям керівників департаментів обладміністрації щодо заходів, вжитих для протидії коронавірусу у межах компетенцій кожного підрозділу. Учасники обговорили проблемні питання, що виникли на місцях. Зокрема, Андрій Панков доповів про стан справ у Краматорську стосовно забезпечення нашого міста продовольчими товарами. Він відзначив, що міська влада веде постійний діалог із підприємцями з приводу недопущення дефіциту товарів у магазинах, адже на сьогоднішній день поставки у місто виконуються безперебійно, немає жодних змін у логістиці як великих торгівельних мереж, так і невеличких магазинів. Незначне подорожчання деяких груп товарів обумовлено не стільки різким збільшенням попиту, а, в основному, загальними економічним станом в Україні та помітним коливанням курсів валют в останні кілька днів.

     Павло Кириленко відзначив, що він бачить значну користь у таких нарадах, адже це вирішувати питання, що виникають на місцях, максимально оперативно. А прямий діалог між владою різних рівнів дозволить приймати такі рішення, що враховуватимуть індивідуальні особливості кожної, окремо взятої територіальної одиниці.