Андрій Панков взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій при Донецькій ОДА


Сьогодні у Донецькій обласній державній адміністрації відбулось засідання Ради регіонального розвитку за участю віце-прем’єр міністра України – міністра розвитку громад і територій Дениса Шмигаля, голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочко, представників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських активістів, науковців, представників інституцій громадянського суспільства.

     Присутні розпочали засідання із публічного обговорення «Конституційного забезпечення децентралізації в Україні 2020». Серед спікерів був і краматорський міський голова. Відомо, що одна з втілюваних в Україні реформ є поступова заміна існуючих на сьогодні обласних та районних державних адміністрацій інституціями префектів.

     Серед напрацювань, що озвучив Андрій Панков, було багато коментарів з приводу взаємодії майбутніх префектів із органами місцевого самоврядування.

     Також були обговорені питання забезпечення учасників АТО/ООС та внутрішньо-переміщених осіб житлом, реалізація проекту «Велике будівництво», стабільне постачання якісної води для Донецької області.

     Як зазначили у Донецькій ОДА, наступним етапом обговорення стане збір, обробка та систематизація пропозицій від органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які опікуються питаннями розвитку міст та територій.