Андрій Панков взяв участь у вшануванні пам’яті полеглих захисників України

14.10.2020, 13:18, 146,

Сьогодні в Україні відзначають державне свято – День захисників України. Міський голова Краматорська, разом з очільником Донецької обласної державної адміністрації Павлом Кириленком та представниками командування Операції об’єднаних сил вшанували пам’ять полеглих воїнів.

За багатовікову історію нашої держави чимало славних сторінок її історії просякнуті кров’ю наших захисників. Українці, як ніхто інші знають – свобода не дається просто так. За право вільно жити на своїй землі кращі доньки й сини України віддавали своє життя. Як не сумно, історія повторюється. Сьогодні частина території нашої держави окупована – це відкрита рана у серці кожного українця. Ціна мирного життя мільйонів українців – життя тисяч військовослужбовці, поліціянтів, рятівників та волонтерів.

Усі вони – справжні захисники нашої держави. І пам’ять про них житиме в наших серцях вічно. Вшановуючи пам’ять полеглих захисників України міський голова, очільник області та командування ООС поклали квіти біля меморіалів та пам’ятників поблизу Краматорська.

Слава Україні! Героям Слава!