Андрій Панков привітав родину з дитячого будинку сімейного типу зі святом

01.06.2020, 15:38, 125,

Сьогодні, 1 червня, у День захисту дітей, міський голова Краматорська Андрій Панков завітав до великої родини, в якій батьки виховують 10 дітей та кожному з них дарять любов та увагу. Він подарував малечі солодки смаколики, а молодому та позитивному подружжю від імені усієї громади вручив подяку та висловив слова вдячності.

    33-річні Юліана та Олександр – вимушено переміщена родина із Луганської області, яка переїхала до Краматорська у 2014, вже з чотирьма прийомними дітьми. У березні 2019 вони створили дитячий будинок сімейного і влаштували на спільне проживання та виховання чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавленого батьківського піклування. Згодом, родина поповнилася ще 2 дітьми. Найстаршому з них – 15 років, найменшому – 3 рочки. Двоє вихованців за власним бажанням змінили свої прізвища на прізвище батьків-вихователів – це показник справжнього ставлення дітей до них.

    Зараз батьки та 10 дітей живуть у затишному великому будинку, який було придбано за кошти державного бюджету. Необхідну техніку, меблі, спортивне обладнання купили власні кошти та за кошти місцевого та обласних бюджетів.

    У цій оселі завжди панує позитивна атмосфера, діти щасливі – на їх обличчях сяють посмішки. Разом із батьками, вони доповнюють домашній інтер’єр цікавими деталями. Так, наприклад, старші хлопчики виготовили штучний камін, який став справжньою прикрасою вітальної кімнати. На черзі – облаштування великого акваріуму. Андрій Панков, у свою чергу, пообіцяв поповнити колекцію його майбутніх мешканців.

    За небайдужість, відповідальність за долі дітей, сімейне виховання та батьківську любов, яка дає надію малечі на щасливе дитинство, міський голова вручив Олександру та Юліані подяку, а дітям побажав радості, наснаги до навчання та щастя.

    «Саме завдяки таким родинам діти, що потрапили у складні життєві обставини, мають змогу долучитися до сімейних цінностей, зростати у повазі та отримувати усю необхідну їм увагу. Дитячі будинки сімейного типу демонструють позитивний досвід виховання, адже чужих дітей не буває. Міська влада, у свою чергу, прикладе максимум зусиль, щоб таких затишних осель у Краматорську було достатньо», – відзначив Андрій Панков.