Андрій Панков привітав підприємців міста з професійним святом

04.09.2020, 12:52, 96,

Міський голова  вручив подяки найактивнішим представникам бізнесу, які не тільки стали успішними як підприємці, але й активно сприяють розвитку Краматорська.

Кожну першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято активних та дієвих людей, які справою свого життя обрали втілення власних ідей, постійний розвиток та орієнтування на потреби громади.

«Я вдячний вам, що у Краматорську склалася ефективна взаємодія між бізнесом та місцевим самоврядуванням, яка йде на користь та розвиток міста, – підкреслив Андрій Панков. – Бути підприємцем сьогодні – значить не боятися ризикувати,  багато працювати, перебувати в постійному пошуку рішень, а ще вірити в успіх своєї справи. Дякую вам за значний внесок у розвиток Краматорська, невичерпну енергію і професіоналізм».

Зараз Краматорськ, будучи адміністративним центром Донецької області, займає 2 місце в рейтингу за кількістю малих і середніх підприємств серед міст в області, розташованих на підконтрольній України території. І лідерська позиція нашого міста в «Індексі конкурентоспроможності міст» України в компоненті «Безпека ведення бізнесу» тому підтвердження.  

«У нас дійсно створені всі умови для сприятливого ведення і розвитку бізнесу, завдяки налагодженій співпраці всіх структур. За версією TransparentCities місто займає 18 місце за індексом інвестиційної привабливості. Краматорськ активно розвивається, є безпечним і комфортним для всіх жителів», – зазначив міський голова.

За наполегливу працю, активну громадську позицію, забезпечення добробуту, створення нових робочих місць, активне сприяння вирішення актуальних проблем економіки міста та регіону та з нагоди професійного свята, Андрій Панков вручив 33 представникам бізнесу Подяки виконавчого комітету краматорської міської ради.