Андрій Панков привітав батальйон патрульної поліції Краматорська та Слов’янська із 4 річницею

15.05.2020, 10:51, 122,

14 травня батальйон патрульної поліції Краматорська та Слов’янська відзначає 4 річницю зі дня створення. Тоді в усій України було сформовано новий підрозділ в Національній поліції України, серед завдань якого у першу чергу було патрулювання вулиць міст, підтримка громадянського порядку, надання допомоги населенню та попередження скоєння злочинів, нагляд за дотриманням правил дорожнього руху. За цей час патрульна поліція пройшла декілька етапів розвитку і на цей час має довіру мешканців міста.

     Сьогодні міський голова Андрій Панков за сумлінне несення служби та високий професіоналізм відмітив найкращих правоохоронців подяками та вітальною адресою.

     «Приємно бачити, що крок за кроком поліція продовжує вдосконалюватися та тісніше співпрацювати з місцевою громадою. Цілодобовим патрулюванням вулиць нашого міста, підтримкою безпеки і наданням допомоги людям, Ви довели дієвість та ефективність створеної чотири роки тому служби», – відмітив Андрій Панков. – «Завдяки уважності, відповідальному ставленню до покладених на Вас обов’язків, було попереджено десятки злочинів, врятовано людські життя. Дякуємо за відданість службі, готовність завжди допомагати. Хай здійсниться усе заплановане, а робота, обрана за покликом серця, приносить виключно задоволення».