Андрій Панков повідомив про ситуацію у Краматорську відносно коронавірусу

30.09.2020, 08:32, 64,

“Відбулася оперативна нарада з керівниками всіх міських лікарень щодо поширення коронавірусу. Хочу, щоб всі розуміли – ситуація важка. І складна вона не тільки в Краматорську, а й на всій території України. Щодня реєструється понад 3000 випадків зараження по всій країні, у нас показники варіюються, але, на жаль, виявляються щодня.
На цей момент ситуація в місті наступна. Стаціонар 3-й Краматорська міської лікарні, з якою підписано «ковідний» пакет з НЗСУ, заповнений. Відділення 1 -й міської лікарні також включено до переліку укладення контракту з НСЗУ в самий найближчий час, але подальший процес вже не залежить від дій міської влади. Зараз ми ініціюємо включення в цей перелік і 2-ї міської лікарні. Нам вкрай потрібен максимальний ліжковий фонд для забезпечення краматорчан, які цього потребують, лікуванням у стаціонарі під наглядом лікарів.
Медики без перебільшення знаходяться на передовій і працюють на межі своїх можливостей. Велике прохання до жителів Краматорська і пацієнтів – проявіть повагу до людей, які намагаються вам допомогти, не створюйте стресові і скандальні ситуації. Ми не можемо залишитися без медичних працівників під час епідемії. Місто зі свого боку докладає всіх можливих зусиль, щоб підтримати і захистити весь медичний персонал.
Ще одна велика проблема – це великий термін тестування і отримання результатів. На жаль, вплинути на цей процес ми також не можемо. Тому, в разі, якщо ви відчули нездужання або інші ознаки застуди, – залишайтеся вдома! Проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем. Тільки фахівець може прийняти рішення про необхідність вашої госпіталізації”, – підкреслив міський голова у своїй сторінці у фейсбук.