Андрій Панков під час особистого прийому зустрівся з мешканцями будинку № 53 по вул. Двірцевій

07.10.2019, 13:06, 191,

Сьогодні міський голова Краматорська провів особистий прийом громадян. До Андрія Панкова зверталися мешканці міста з найрізноманітніших питань, серед яких встановлення теплового лічильника, надання правової допомоги та питання оптимізації управління колективом

Сьогодні міський голова Краматорська провів особистий прийом громадян. До Андрія Панкова зверталися мешканці міста з найрізноманітніших питань, серед яких встановлення теплового лічильника, надання правової допомоги та питання оптимізації управління колективом.

Також на прийом з колективним зверненням прийшли мешканці будинку № 53 по вул. Двірцевій, які занепокоєні станом вставки будівлі. Міський голова проінформував, що вже найближчим часом за сприятливих погодних умов розпочнеться комплексне обстеження технічного стану житлового будинку, у тому числі інженерно-геологічне дослідження, інженерно-геодезічні вишукування та лабораторне обстеження. Лише за результатами цього обстеження можна буде робити висновки що до подальших дій. Мешканці висловили сподівання, щоб спеціалісти, які будуть проводити роботи, мали необхідну кваліфікацію, на що отримали відповідь, що їх виконуватимуть лише сертифіковані спеціалісти.