Андрій Панков отримав подяку від вірменської громади Краматорська

17.06.2020, 16:42, 155,

Сьогодні, 17 червня, голова громадської організації «Краматорська вірменська громада» Ваге Маміконян вручив міському голові Андрію Панкову подяку за підтримку у розвитку та збереження культурної спадщини.

    «Усі 5 років, котрі ми активно займаємось розбудовою нашої громади, Андрій Вікторович завжди допомагає нам у цьому», – розповів Ваге Маміконян.

    Зокрема, як відзначають представники громадської організації, вони щиро вдячні міському голові за публічну підтримку виділення для потреб вірменської громади землі, необхідної для спорудження культурного центру. На його території розташовуватиметься храм, бібліотека, недільна вірменська школа, яка факультативно працює у нашому місті з 2013 року при управлінні освіти Краматорської міської ради.

    Довідка

    ГО «Краматорська вірменська громада» здійснює свою діяльність з 2013 року. Протягом свого існування організація активно бере участь в житті міста, в тому числі культурних заходах, спортивних змаганнях – міських та обласних турнірах, здійснює гуманітарну допомогу для соціально незахищених категорій громадян.