Андрій Панков: «Головне – будувати якісно та вчасно»

16.07.2020, 16:59, 87,

Сьогодні міський голова провів виїзну робочу нараду на об’єктах, де зараз активно тривають роботи та на тих, що нещодавно були завершені.

Наразі у історичному центрі Краматорська реконструюють відразу декілька великих об’єктів – це бульвар Машинобудівників, проспект Миру, сквер Профспілок, виконуються роботи з фарбування фасадів жилих будинків.

На бульварі Машинобудівників зараз укладають тротуарну гранітну плитку, виконують роботи з встановлення електрики. По проспекту Миру роботи нещодавно розпочались, наразі там укріплюють фундамент меморіалу загиблим воїнам та облаштовують пандус, аби зробити його доступним для маломобільної категорії населення. У сквері Профспілок продовжуються демонтажні роботи, як прилеглої території, так і фонтану. Андрій Панков звернув увагу керівників підрядних організацій на необхідність дотримання строків виконання робіт, обговорив технічні питання.

Крім того, міський голова поспілкувався з мешканцями будинку № 15 бульв. Краматорського, де завершується капітальний ремонт внутрішньо квартальної дороги та дороги між будинками 17 вул. М. Приймаченко та бульв. Краматорським, 16. Краматорці дякували Андрію Панкову за якісно виконану дорогу, з облаштуванням зон паркування і майданчиків для нових контейнерів для сміття.

Разом з тим, вони відразу просили вирішити інші питання: як–то ремонт лавки або видалення сухого дерева. Але найважливішою проблемою мешканців будинку став той факт, що після ремонту по цій дорозі стали часто їздити автомобілі. Це становить небезпеку для дітей, які тут грають, крім того, поруч знаходиться школа.

Міський голова доручив відповідальним службам знайти оптимальне рішення для обмеження швидкості на цьому відрізку внуштрішньоквартальної дороги.

«У Краматорську триває ремонт і реконструкція багатьох об’єктів. Наша мета – створити комфортний простір для всіх, аби наше місто було сучасним, красивим та гостинним», – підкреслив Андрій Панков. – «При цьому виконавці робіт повинні виконувати їх якісно та згідно запланованих графіків».