Актуальні вакансії на 29.10.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
інспектор з кадрів7 500,00Вести облік особового складу закладу. Оформлює прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, оформлює і веде особові справи працівників. Веде архів особових справ.
Начальник відділу17 000,00Працювати начальником відділу сантехніки. Забезпечення збільшення продажу товарів та послуг; керування та координація роботи співробітників відділу, розподіл обов’язків між працівниками відповідно  поточних завдань; організація та контроль роботи відділу з виконання плану реалізації товарів та послуг; внесення пропозиції щодо збільшення ефективності використання торгової площі, аналіз фінансових показників; дотримання встановлених стандартів компанії; ведення документації.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник7 000,00Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
вантажник7 200,00Працювати в торгівельному центрі. Важка фізична праця.
Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв11 000,00Розбирає, ремонтує і складає електроустаткування закритих розподільних пристроїв високої напруги. Робота в енергоцеху, ділянка мереж і підстанцій.
охоронник6 200,00Робота пов’язана із здійсненням візуального контролю або контролю з використанням спеціального устаткування за об’єктом, що охороняється. Чітке виконання завдань. Спочатку телефонувати.
підсобний робітник6 200,00Працювати в полі, робота пов’язана з усім, що стосується вирощування рослин. Сортує їх за фракціями згідно з вимогами. Контролює рівномірність висівання, садіння. Спочатку телефонувати.
продавець непродовольчих товарів10 000,00Працювати в торгівельному центрі. Знання асортименту, розташування товарів. Важка фізична праця.
продавець непродовольчих товарів6 200,00Торгівля ювелірними виробами. Обслуговує покупців, показує товари, демонструє їх в дії, консультує щодо конструктивних особливостей окремих видів,  якості, правил догляду за ними, цін, стану моди поточного сезону. Спочатку телефонувати.
Слюсар із складання металевих конструкцій8 000,00Складання вузлів металоконструкцій середньої складності під зварювання; править деталі та вузли металоконструкцій середньої складності, які працюють під тиском. Застосування універсальних і спеціальних пристроїв і шаблонів. Вміння читати креслення Розмітка місць під установку складних базових деталей і вузлів металоконструкцій. Досвід роботи на аналогічній посаді. 
стропальник9 550,00Ув’язує прості вироби, деталі та інші аналогічні вантажі  для їх піднімання, переміщення та укладання, відчеплює стропи на місці установлення або укладання.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758