Актуальні вакансії на 28.01.2022 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
головний бухгалтер15 000,00Мати досвід роботи в бюджетній сфері та закладах охорони здоров’я. Забезпечувати ведення бухгалтерського обліку, організовувати роботу бухгалтерської служби, контролювати відображення на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій.
завідувач аптеки (аптечного закладу)10 000,00Працювати в аптечному пункті. Організовує роботу колективу по здійсненню своєчасного і якісного забезпечення населення лікарськими препаратами, взаємодія з іншими закладами охорони здоров’я.
начальник бюро15 000,00Працювати у бюро механіка.
Фармацевт9 000,00Здійснює рецептурний відпуск лікарських засобів та інших товарів медичного призначення. Проводить контроль якості засобів та виробів медичного призначення, які надходять до аптеки. Веде облік господарських операцій та звітів.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник9 000,00Проводити завантаження, вивантаження та переміщення вантажу візком в межах виробничого цеху. Знання правил стропування вантажів для підйому.
водій автотранспортних засобів20 000,00Працювати водієм автобуса. Нічні зміни оплачуються додатково.
Каштелян7 100,00Працювати на 0,5 ставки. Вміння кроїти та шити дитячі костюми. Виконує дрібний ремонт одягу та прасує його після прання.
пекар7 200,00Працювати у супермаркеті. Ведення технологічного процесу випікання хліба та борошняно-кондитерських виробів, знання технологічних карт та етапів приготування хлібу та здоби. Попередньо телефонувати.
підсобний робітник7 000,00Навантаження-розвантаження, прибирання та складування товарів.
приймальник товарів7 200,00Працювати молодшим приймальником товару. Приймання продовольчих та непродовольчих товарів, доставка в торговий зал. Наявність ковід-сертифікату. Спочатку телефонувати.
продавець непродовольчих товарів10 000,00Працювати в торгівельному центрі. Обслуговувати покупців, показувати товар, демонструвати їх в дії, консультувати щодо конструктивних особливостей окремих видів товарів.
продавець продовольчих товарів7 200,00Здійснювати обслуговування покупців: зважування й пакування товарів, підрахунок вартості покупки, перевірку реквізитів чека, видачу покупки. Контролювати своєчасне поповнення робочого запису товарів, їх схоронність і правильну експлуатацію торгово-технологічного устаткування, чистоту і порядок на робочому місці. Попередньо телефонувати.
стропальник8 000,00Працювати у цеху.  Наявність допуску до роботи. Перевіряти вагу вантажу, обв’язування або зачіпку вантажу.
швачка8 100,00Пошиття виробу від початку до кінця. Досвід роботи на швейному підприємстві від 1 року  .Вміння працювати з різними видами тканин.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758