Актуальні вакансії на 24.09.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
вчитель-дефектолог8 000,00Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед8 000,00Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
завідувач виробництва6 500,00Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
фахівець із соціальної роботи9 376,00Соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Можливі відрядження в межах Донецькій області. Попередня співбесіда з керівником підприємства.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник6 100,00Працювати на будівництві. Виконувати навантажувальні та розвантажувальні роботи. Відповідальність, стрессостійкість. Без шкідливих звичок. Попередня співбесіда за телефоном керівника.
електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах20 000,00Зварювання металевих конструкцій. Мати навики читання  креслень.
Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв11 000,00Розбирає, ремонтує і складає електроустаткування закритих розподільних пристроїв високої напруги. Робота в енергоцеху, ділянка мереж і підстанцій.
кондитер7 000,00Вміння випікати торти та інші кондитерські вироби будь-якої складності, без вимог до освіти та досвіду роботи.
опалювач6 010,00В зимовий період – опалення приміщень та цеху підприємства. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку.
підсобний робітник7 000,00Прибирати складські приміщення. Виконувати вантажно – розвантажувальні роботи (важка фізична праця).
продавець непродовольчих товарів7 100,00Вміння пакування подарунків. Розміщувати та викладати товари за групами, видами, сортами з урахуванням товарного сусідства, заповнювати та прикріплюти ярлики ціни, оформляти прилавкову вітрину. Спочатку дзвонити.
продавець непродовольчих товарів8 000,00Працювати в торгівельному центрі. Знання асортименту, розташування товарів. Важка фізична праця.
Продавець-консультант8 000,00Працювати у сервісному центрі з ремонту ПК, планшетів та смартфонів. Вміти користуватися соціальними мережами та розміщувати в них інформацію. Бажано мати досвід у продажах. Комунікабельність.
Слюсар із складання металевих конструкцій8 000,00Складання вузлів металоконструкцій середньої складності під зварювання; править деталі та вузли металоконструкцій середньої складності, які працюють під тиском. Застосування універсальних і спеціальних пристроїв і шаблонів. Вміння читати креслення Розмітка місць під установку складних базових деталей і вузлів металоконструкцій. Досвід роботи на аналогічній посаді. 
формувальник машинного формування9 000,00Виготовляє форми для складних відливок на формувальних машинах, форми особливо складних тонкостінних та відповідальних відливок на машинах.
Готує до набивання та набиває форми на формувальних машинах різної вантажопідйомності для відливок будь-якої складності. Обробляє та складає форми для складних та тонкостінних відливок. Установлює стрижні з перевіркою за допомогою складних шаблонів.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758