Актуальні вакансії на 20.08.2021 по м.Краматорську


Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
Асистент вихователя дошкільного навчального закладу 6 500,00 Працювати в інклюзивній групі. Разом із вихователем групи здійснює соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, зокрема: проводить навчальні, виховні, соціально-адаптаційні заходи, використовуючи різноманітні форми роботи та запроваджуючи ефективні форми їх проведення.
вихователь 7 000,00 Працювати у середній групі. Здійснювати контроль за життям і здоров’ям дітей під час їх перебування в саду. Проводити різні види занять, підготовку до свят.
вихователь 6 100,00 Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
вихователь 7 000,00 Працювати вихователем групи продовженого дня. Організовувати та проводити позакласну освітню та виховну роботу в закріпленій групі, а також суспільно-корисну та культурно-масову роботу з учнями групи. .
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем історії. Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем хімії (13,5 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем музики (4 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем інформатики (15 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем ГПД. Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем інформатики. Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем фізкультури на 0.5 ставки. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем хімії (8 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем географії. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем історії на 1 ставку. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем трудового навчання  (7 годин). Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета.
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем біології на 0.5 ставки. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем географії на 0,5 ставки. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем  “основи здоров’я” (7 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем хімії (14,5 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти 7 000,00 Працювати вчителем початкових класів. Здійснювати освітній процес з учнями 1-4 класів, проводить уроки та інші навчальні заняття. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
вчитель-дефектолог 8 000,00 Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед 8 000,00 Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
завідувач виробництва 6 500,00 Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
майстер 10 000,00 Працювати в механоскладальному цеху.Повинен знати: правила прийомки і зберігання готової продукції, матеріалів, комплектуючих виробів; порядок оформлення документів.Контроль якості вузлів та деталей, випробування готової продукції.
педагог-організатор 7 000,00 Забезпечує умови для широкого інформування учнів про діючи дитячі і молодіжні організації, об’єднання. Створює в школі сприятливі умови, які дозволяють учням проявляти громадську і моральну позицію, реалізувати свої інтереси і потреби, цікаво і з користю для їх розвитку проводити вільний час.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
бармен 6 100,00 Приготування кави, лате, чаю відповідно до  технологій та санітарно-гігієнічних вимог,  відпуск закусок, страв і кондитерських виробів.
вантажник 7 000,00 Здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи будівельних матеріалів та сировини.
вантажник 6 100,00 Здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи. Без шкідливих звичок.
вантажник 6 100,00 Працювати в торгівельному центрі. Важка фізична праця.
водій автотранспортних засобів 6 300,00 Повинен вміти працювати на бетонозмішувальній установці. Категорія С
двірник 6 050,00 Працювати на 0.75 ставки. Прибирати прибудинкову територію дошкільного закладу. Утримувати в чистоті ділянку дошкільного закладу, основних підходів та під’їздів до нього. Прибирати сміття з майданчиків для ігор, веранд на території закладу.Стежити за станом огорожі території закладу, за необхідності ремонтувати її. Влітку косити траву, в зимовий період своєчасно прибирати сніг з доріжок. Відсутність шкідливих звичок.
двірник 6 050,00 Підтримка належного санітарного стану і порядку на  території дитячого садочка.
дорожній робітник. 10 000,00 Очищення автошляхів від пилу і бруду, обробка країв раніше покладеної смуги з асфальтобетону, обробка стиків покриття,переносення гарячого і розрідженого бітуму.
кухар 6 300,00 Працювати кухарем в шкільній їдальні.
кухар 6 500,00 Приготування та видача страв згідно технологічних карт; підтримання робочого місця відповідно до вимог санітарних норм і правил.
кухонний робітник 6 100,00 Працювати за умовами строкового трудового договору. Працювати на роздачі їжі в школі.
охоронник 6 500,00 Охорона магазину побутової техніки та електроніки. Бажано проходження військової служби.  Мати знання ПК.
підсобний робітник 6 050,00 Прибирання, складування товару.
продавець непродовольчих товарів 6 500,00 Працювати у магазині. Реалізація взуття та верхнього одягу та консультування покупців. Обов’язково досвід роботи у будь-якій сфері. Комунікабельність, охайність.Перевага надається внутрішньо переміщеним особам. 
продавець непродовольчих товарів 8 000,00 Надання кваліфікованої консультації покупцям, комплексний підбір товару, викладання товару, знання асортименту. Професійні навички: висока працездатність, вміння професійно презентувати продукцію та донести її переваги клієнту, активність.
фрезерувальник 10 000,00 Фрезерування деталей середньої складності на однотипних, горизонтальних і вертикальних універсальних фрезерних верстатах, на простих поздовжньо-фрезерних, копіювальних і шпонкових верстатах з застосуванням різального інструменту універсальних пристроїв.
швачка 6 100,00 Працювати на ринку. Виконувати ремонт жіночого або чоловічого одягу різної складності. Стаж роботи обов’язкове. 

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758