Актуальні вакансії на 17.09.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
бухгалтер11 000,00Працювати бухгалтером-матеріалістом на будівельних матеріалах, знання програми 1С Бухгалтерія 7.7., 8.2 обов’язково, MeDoc.
вантажник6 100,00Працювати на будівництві. Виконувати навантажувальні та розвантажувальні роботи. Відповідальність, стрессостійкість. Без шкідливих звичок. Попередня співбесіда за телефоном керівника.
вихователь6 100,00Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем географії. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем інформатики (15 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем інформатики. Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
вчитель-дефектолог8 000,00Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед8 000,00Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах20 000,00Зварювання металевих конструкцій. Мати навики читання  креслень.
Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв11 000,00Розбирає, ремонтує і складає електроустаткування закритих розподільних пристроїв високої напруги. Робота в енергоцеху, ділянка мереж і підстанцій.
завідувач виробництва6 500,00Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
опалювач6 010,00В зимовий період – опалення приміщень та цеху підприємства. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку.
продавець непродовольчих товарів8 000,00Працювати в торгівельному центрі. Знання асортименту, розташування товарів. Важка фізична праця.
Продавець-консультант8 000,00Працювати у сервісному центрі з ремонту ПК, планшетів та смартфонів. Вміти користуватися соціальними мережами та розміщувати в них інформацію. Бажано мати досвід у продажах. Комунікабельність.
робітник з благоустрою7 150,00Виконувати роботи по догляду за рослинами і деревами, озеленення території підприємства, робота на клумбах. На співбесіду потрібно прийти до парку “Ювілейний” (адміністративна будівля) з 10.00 до 16.00.
Слюсар із складання металевих конструкцій18 000,00 Працювати у цеху металоконструкцій. Заробітна плата відрядна.
Слюсар із складання металевих конструкцій8 000,00Складання вузлів металоконструкцій середньої складності під зварювання; править деталі та вузли металоконструкцій середньої складності, які працюють під тиском. Застосування універсальних і спеціальних пристроїв і шаблонів. Вміння читати креслення Розмітка місць під установку складних базових деталей і вузлів металоконструкцій. Досвід роботи на аналогічній посаді. 
фахівець із соціальної роботи9 376,00Соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Можливі відрядження в межах Донецькій області. Попередня співбесіда з керівником підприємства.
Черговий (інші установи, підприємства, організації)7 240,00Працювати в денну зміну. Безвідлучно знаходиться на об’єкті протягом усього часу чергування. Забезпечує зберігання садово-паркового господарства. На співбесіду потрібно прийти до парку “Ювілейний” (адміністративна будівля) з 10.00 до 16.00.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758