Актуальні вакансії на 12.11.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
вихователь6 100,00Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
Вихователь дошкільного навчального закладу7 000,00Організація життєдіяльністі дітей згідно з вимогами програм дошкільної освіти; забезпечення всебічного розвитку дітей з урахуванням їхніх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психологічних і фізичних особливостей, культурних потреб; збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей.
диспетчер8 000,00Приймання замовлень, здійснення оперативного регулювання на закупівлю запасних частей до автомобілів різних марок. Обов’язково знання запасних частей до автомобілів.
Листоноша (поштар)6 500,00Отримує та готує для доставки письмову кореспонденцією, повідомлення на одержання поштових переказів, посилок, листів та бандеролей з оголошеною цінністю, відомості для доставки пенсії, грошової допомоги та грошову готівку. Доставляє адресатам поштові відправлення, пенсію та перекази. Спочатку телефонувати.
сортувальник поштових відправлень та виробів друку8 000,00Приймає, обробляє, сортує письмову кореспонденцію. Формує та відправляє поштові відправлення. Оформлення супровідних документів. Спочатку телефонувати.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник7 200,00Завантаження, вивантаження і внутрішньо-складське переміщення вантажів. Сортування і пакування; перевірка відповідності виду і кількості вантажу за накладними.
вантажник7 200,00Здійснювати навантаження, перевезення, перенесення і розвантаження внутріскладського вантажу та інших товарно-матеріальних цінностей, його сортування, фасування, переважування вручну, із застосуванням найпростіших вантажно- розвантажувальних пристосувань. Розташовувати і закріплювати вантажі на складах і на транспортних засобах при транспортуванні. Підкочувати і відкочувати візки з різноманітним вантажем до контейнірів, машин для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. Спочатку телефонувати.
вантажник7 000,00Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
вантажник8 000,00Працювати у супермаркеті. Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
виробник м’ясних напівфабрикатів8 000,00Працювати у супермаркеті. Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
водій автотранспортних засобів8 000,00Перевезення вантажу: друкованих видань, інформаційних матеріалів, посилок, бандеролей тощо. Спочатку телефонувати.
водій автотранспортних засобів8 000,00Працювати водієм автобусу та маршрутного таксі з перевезення пасажирів.
водій автотранспортних засобів10 000,00Працювати на міських маршрутах на автобусах марки ПАЗ та ГАЗЕЛЬ.
контролер газового господарства6 200,00Перевірка лічильників газу у абонентів приватного та  державного сектору. Спочатку телефонувати.
охоронник6 100,00Охорона території заводу, прилеглої території та приміщень.
охоронник6 200,00Робота пов’язана із здійсненням візуального контролю або контролю з використанням спеціального устаткування за об’єктом, що охороняється. Чітке виконання завдань. Спочатку дзвонити.
підсобний робітник15 000,00Виконання обов’язків підсобного робітника на будівництві, важка фізична праця, підіймання вантажів. Без шкідливих звичок.
підсобний робітник6 200,00Працювати в полі, робота пов’язана з усім, що стосується вирощування рослин. Сортує їх за фракціями згідно з вимогами. Контролює рівномірність висівання, садіння. Спочатку дзвонити.
розкрійник9 000,00Робить розкрій полотнин з текстильними пороками на деталі виробів зазначеного асортименту. Без шкідливих звичок. Можливе навчання на робочому місці.
слюсар-електромонтажник14 000,00Проводити поточний ремонт санітарно-технічного устаткування. Мати досвід і посвідчення роботи з електрообладнанням. Спочатку телефонувати.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758