Актуальні вакансії на 11.02.2022 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
інженер з підготовки виробництва8 000,00Розробка та оформлення технічної документації.
касир торговельного залу7 200,00Працювати у супермаркеті. Знання касового апарату. Матеріальна відповідальність, викладення товарів, відстеження термінів придатності товарів, заміна цінників.
Фармацевт9 000,00Здійснює рецептурний відпуск лікарських засобів та інших товарів медичного призначення. Проводить контроль якості засобів та виробів медичного призначення, які надходять до аптеки. Веде облік господарських операцій та звітів.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник6 700,00Працювати в холодних приміщеннях -4С, -20С. Важка фізична праця.
двірник6 550,00Прибирання прилеглої до корпусу училища території від сміття.
підсобний робітник7 000,00Навантаження-розвантаження, прибирання та складування товарів.
продавець продовольчих товарів7 200,00Здійснювати обслуговування покупців: зважування й пакування товарів, підрахунок вартості покупки, перевірку реквізитів чека, видачу покупки. Контролювати своєчасне поповнення робочого запису товарів, їх схоронність і правильну експлуатацію торгово-технологічного устаткування, чистоту і порядок на робочому місці. Попередньо телефонувати.
продавець продовольчих товарів8 000,00Якісне обслуговування покупців, консультація покупців про якість та призначення товару, здійснення приймання товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці.
Продавець-консультант7 200,00Працювати у супермаркеті. Здійснювати продаж продовольчих та не продовольчих товарів. Наявність сертифікату про вакцинацію. Робота на касовому апараті. Спочатку телефонувати.
стропальник8 000,00Працювати у цеху.  Наявність допуску до роботи. Перевіряти вагу вантажу, обв’язування або зачіпку вантажу.
швачка8 100,00Пошиття виробу від початку до кінця. Досвід роботи на швейному підприємстві від 1 року  .Вміння працювати з різними видами тканин.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758