Актуальні вакансії на 10.12.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
головний інженер12 000,00Робота пов’язана із ремонтом обладнання каси, виробничого обладнання.
завідувач секції10 000,00Працювати бригадиром відділу. Організація і контроль діяльності секції, виконання планових показників, своєчасне поповнення товару в закріпленому відділі. Встановлення та підтримка ділових контактів з постачальниками, формування пропозицій по асортименту, ведення звітності.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
водій автотранспортних засобів10 000,00Працювати на міських маршрутах на автобусах марки ПАЗ та ГАЗЕЛЬ.
водій автотранспортних засобів8 000,00Працювати водієм автобусу та маршрутного таксі з перевезення пасажирів.
електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах9 000,00Виконувати автоматичне зварювання будівельних конструкцій, які працюють в складних умовах. Наплавляти складні і відповідальні вузли. Читати зварні креслення
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування17 000,00Працювати в виробничих цехах та на території підприємства. Попередня співбесіда за телефоном. 
контролер газового господарства6 700,00Перевірка лічильників газу у абонентів приватного та  державного сектору. Спочатку телефонувати.
Маляр9 500,00Фарбування металевих конструкцій
розкрійник9 000,00Робити розкрій різних матеріалів на деталі верха, підкладки і приклада виробів зразків-еталонів, опитних і авторських зразків верхнього, плательного і плательно-костюмного асортименту, розкрій полотнин з текстильними пороками на деталі виробів зазначеного асортименту. Без шкідливих звичок. Можливе навчання на робочому місці.
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів12 000,00Проводить діагностику і профілактичний огляд автотранспортних засобів, виявляючи дефекти,
вибраковує деталі після розбирання та мийки.
Слюсар із складання металевих конструкцій8 600,00Складання вузлів металоконструкцій середньої складності під зварювання; править деталі і вузли металоконструкцій середньої складності, які працюють під тиском.
слюсар-електромонтажник14 000,00Проводити поточний ремонт санітарно-технічного устаткування. Мати досвід і посвідчення роботи з електрообладнанням. Спочатку телефонувати.
фрезерувальник8 000,00Фрезерування деталей середньої складності на однотипних горизонтальних і вертикальних універсальних фрезерних верстатах, на простих поздовжньо-фрезерних, копіювальних і шпонкових верстатах з застосуванням різального інструменту і універсальних пристроїв

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758