Актуальні вакансії на 10.09.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
вихователь6 100,00Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем географії. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем інформатики (15 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем інформатики. Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця. 
вчитель-дефектолог8 000,00Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед8 000,00Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
завідувач виробництва6 500,00Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
майстер8 000,00Працювати майстром термічної ділянки ковальсько-пресового цеху.  Здійснювати контроль за  технологічними процесами та веденням документації.
фахівець із соціальної роботи9 376,00Соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Можливі відрядження в межах Донецькій області. Попередня співбесіда з керівником підприємства.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник6 100,00Працювати на будівництві. Виконувати навантажувальні та розвантажувальні роботи. Відповідальність, стрессостійкість. Без шкідливих звичок. Попередня співбесіда за телефоном керівника.
електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах20 000,00Зварювання металевих конструкцій. Мати навики читання  креслень.
Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв11 000,00Розбирає, ремонтує і складає електроустаткування закритих розподільних пристроїв високої напруги. Робота в енергоцеху, ділянка мереж і підстанцій.
кухар6 500,00 Працювати кухарем в шкільній їдальні.
опалювач6 010,00В зимовий період – опалення приміщень та цеху підприємства. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку.
покоївка6 005,00Працювати в готелі. Прибирання номерів, прання, прасування білизни, спілкування з клієнтами. Режим роботи день/ніч, 2 дні вихідні. Без шкідливих звичок.
Продавець-консультант8 000,00Працювати у сервісному центрі з ремонту ПК, планшетів та смартфонів. Вміти користуватися соціальними мережами та розміщувати в них інформацію. Бажано мати досвід у продажах. Комунікабельність.
Слюсар із складання металевих конструкцій18 000,00 Працювати у цеху металоконструкцій. Заробітна плата відрядна.
сторож6 050,00Перевіряє цілісність об’єкта, що охороняється (замків та інших запірних пристроїв; наявність пломб; протипожежного інвентарю; справності сигналізації, освітлення), разом із змінним сторожем. Проводить прибирання території. В зимовий період своєчасно очищує від снігу та льоду тротуар, доріжки, проїжджу частину дороги, посипає їх піском. Допомагає робітнику з комплексного обслуговування та майстру з виробничого навчання на земельній ділянці.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758