Актуальні вакансії на 08.10.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
бухгалтер11 000,00Працювати бухгалтером-матеріалістом на будівельних матеріалах, знання програми 1С Бухгалтерія 7.7., 8.2 обов’язково, MeDoc.
бухгалтер12 000,00Проведення бухгалтерського та податкового обліку. Нарахування заробітної плати, податків на додану вартість. Наявність досвіду роботи.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем географії. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
вчитель-дефектолог8 000,00Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед8 000,00Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
завідувач виробництва6 500,00Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
касир торговельного залу7 200,00Сканувати товари, перевіряти відповідність даних на моніторі товару, оформляти та вести касову документацію, забезпечувати збереження грошових коштів.
секретар7 200,00Виконання технічних функцій щодо забезпечення і обслуговування роботи директора школи та його заступників. Ведення діловодства.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник7 000,00Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
водій навантажувача6 300,00Керує тракторними навантажувачами та всіма спеціальними вантажозахоплювальними механізмами і пристроями під час навантаження, відвантаження, переміщення та укладання в штабелі вантажів. Проводить технічне обслуговування і поточний ремонт навантажувача і всіх його механізмів. Визначає несправності в роботі навантажувача, його механізмів і усуває їх.
газорізальник14 000,00Ділянка підготовки шихти.
Досвід роботи газорізальником – обов`язково.
електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики7 000,00Обслуговування ліній електропередач. 4-5 розряд. попередня. Співбесіда за телефоном кадровика.
Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв11 000,00Розбирає, ремонтує і складає електроустаткування закритих розподільних пристроїв високої напруги. Робота в енергоцеху, ділянка мереж і підстанцій.
кондитер7 000,00Вміння випікати торти та інші кондитерські вироби будь-якої складності, без вимог до освіти та досвіду роботи.
опалювач6 010,00В зимовий період – опалення приміщень та цеху підприємства. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку.
продавець непродовольчих товарів8 000,00Надання кваліфікованої консультації покупцям, комплексний підбір товару, викладка товару, знання асортименту. Професійні навички: висока працездатність, вміння професійно презентувати продукцію та донести її переваги клієнту, активність. Важка фізична праця.
продавець продовольчих товарів7 200,00Якісне обслуговування покупців, консцльтація покупців про якість та призначення товару, здійснення прийому товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці
Слюсар із складання металевих конструкцій8 000,00Складання вузлів металоконструкцій середньої складності під зварювання; править деталі та вузли металоконструкцій середньої складності, які працюють під тиском. Застосування універсальних і спеціальних пристроїв і шаблонів. Вміння читати креслення Розмітка місць під установку складних базових деталей і вузлів металоконструкцій. Досвід роботи на аналогічній посаді. 

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758