Актуальні вакансії на 07.05.2021 по м.Краматорську від Краматорського міського центру зайнятості


Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки 
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
Вчитель-дефектолог8 876,25Планування  і здійснення навчально-виховної, корекційної роботи з дітьми, які мають вади фізичного і розумового розвитку, використання в роботі ефективних форм, методів, засобів навчально-виховного процесу. БЕЗ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК.
Вчитель-логопед8 876,00Проводити діагностичну оцінку навчальної діяльності дитини з особливими освітніми потребами . Створює сприятливі організаційні умови для дітей з важкими мовленнєвими порушеннями. Досвід роботи у дошкільних навчальних закладах для дітей з особливими освітніми потребами.БЕЗ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК.
Інженер з охорони праці6 005,00ПРАЦЮВАТИ НА  0,5 СТАВКИ. Розробка і впровадження локальної нормативної бази з охорони праці. Проведення заходів щодо попередження нещасних випадків на виробництві. Ведення документації та журналів з охорони праці і пожежної безпеки, розробка наказів, інструкцій, положень з охорони праці. Організація і проведення навчання персоналу. Вільне володіння українською мовою.  
Інженер з підготовки виробництва7 000,00Розробка та оформлення технічної документації.
Менеджер (управитель) з логістики6 010,00Ведення переговорів з клієнтами, навички планування автоперевезень, навички визначення потреби і проведення розрахунків на необхідні підприємству транспортні засоби. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю. До заробітної плати додається премія.
Методист6 100,00Працювати методистом відділу культурно-дозвіллєвої діяльності. Проведення заходів серед працівників культури, написання методичної літератури на допомогу працівникам клубних заходів культури, написання сценаріїв до масових заходів та пам’ятних дат, організація культурно-масових заходів обласного рівня.
Фахівець із соціальної роботи9 376,00Соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Можливі відрядження в межах Донецькій області. Попередня співбесіда з керівником підприємства.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
Водій автотранспортних засобів6 000,00Працювати водієм на важкому автомобільному транспорті, працювати вахтовим методом, проживання у гуртожитку м. Добропілля.
Електрогазозварник18 000,00Зварювання металевих конструкцій. 
Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах9 500,00Виконувати автоматичне зварювання складних будівельних конструкцій, які працюють в складних умовах.
Зварник на машинах контактного (пресового)зварювання7 000,00Мати досвід роботи.
Комплектувальник товарів6 200,00Працювати в продовольчій базі “Албо”, фасування продуктових товарів. Робота для осіб з інвалідністю.
Кухар6 100,00Готує страви та кулінарні вироби, які потребують нескладної кулінарної обробки: варить, смажить, запікає та випікає вироби. Формує та панірує напівфабрикати. Здійснює допоміжні роботи з виготовлення страв та кулінарних виробів.
Кухар6 050,00Працювати у ресторані “LaVash”.
Лицювальник-плиточник6 005,00Виконувати роботи середньої складності під час облицювання керамічними, скляними, азбестовими та іншими плитками.
Машиніст бульдозера (будівельні роботи)18 500,00Працювати на бульдозері за вахтовим методом у Черкаській обл. Наявність посвідчення машиніста бульдозера
Машиніст екскаватора9 550,00Працювати на екскаваторі ЮМЗ 0,25 куб.м. Мати посвідчення машиніста екскаватора.
Машиніст крана автомобільного15 000,00працювати машиністом крана автомобільного,виконувати навантажувальні роботи,можливі відрядження
Монтажник гіпсокартонних конструкцій6 005,00Виконувати роботи з монтажу і ремонту гіпсокартонних конструкцій.
Муляр9 050,00Виконує прості роботи під час кладки та ремонту кам’яних  будов. Кладка простих стін.
Офіціант6 050,00Працювати у ресторані “LaVash”.
Підсобний робітник6 010,00Працювати у цеху з виробництва гофрокартону. Виконувати різноманітну роботу.
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів8 190,00Проводити діагностику, виконувати ремонт моторів важких автомобілів.
Слюсар-сантехнік6 100,00Обов’язково мати посвідчення газозварника, допуск до роботи. Ремонт санітарно-технічних трубопровідних систем центрального опалення, водопроводів, водовідведення. Працювати з кисневим обладнанням. Надається додаткова відпустка.
Стропальник7 000,00Працювати у цеху. Перевіряти вагу вантажу, обв’язування або зачіпку вантажу.
Тракторист9 500,00Працювати  у с. Сергіївка Слов’янського району.  Підвіз транспортом підприємства з м.Краматорська.
Фрезерувальник8 500,00Фрезерування деталей середньої складності на однотипних, горизонтальних і вертикальних універсальних фрезерних верстатах, на простих поздовжньо-фрезерних, копіювальних і шпонкових верстатах з застосуванням різального інструменту універсальних пристроїв.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: (06264)60758