Актуальні вакансії на 06.01.2022 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
касир торговельного залу8 000,00Працювати у супермаркеті. Проведення готівкових та безготівкових розрахунків з покупцями;
Дотримання правил розрахунку покупців, збереження грошових коштів, правил експлуатації контрольно-касових апаратів. Дотримання правил обслуговування покупців.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник8 000,00 Працювати у супермаркеті. Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
вантажник7 200,00Виконувати вантаження, вивантаження та внутрішньоскладське переміщення вантажів. Допомога в прийомі товару, розвантаження машини та переміщення до складу.
комірник9 000,00Працювати старшим комірником в супермаркеті. Приймає на склад, зберігає, видає зі складу готову продукцію, перевіряє відповідність супровідним документам
пекар8 000,00Здійснює процес випікання і смаження кондитерських та хлібобулочних виробів.
приймальник товарів7 200,00Працювати молодшим приймальником товару. Приймання продовольчих та непродовольчих товарів, доставка в торговий зал. Наявність ковід-сертифікату. Спочатку телефонувати.
продавець продовольчих товарів9 500,00Якісне обслуговування покупців, консультація покупців про якість та призначення товару, здійснення прийому товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці.
Продавець-консультант7 200,00Продаж продовольчих та непрдовольчих товарів в супермаркеті. Попердня співбесіда за телефоном.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758