Актуальні вакансії на 05 листопада по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
вихователь6 100,00Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
інспектор з кадрів7 500,00Вести облік особового складу закладу. Оформлює прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, оформлює і веде особові справи працівників. Веде архів особових справ.
касир торговельного залу10 000,00Перевірка комплектації товару під час обслуговування покупців на лінії кас, проведення розрахунків з покупцями, здійснення операцій по прийому, обліку, видачі і зберіганню грошових коштів, здійснення чіткого і ввічливого обслуговування покупців, підтримання сприятливої атмосфери, створення комфортних умов обслуговування, викладка необхідного асортименту товару у прикасовій зоні.
касир торговельного залу8 000,00Працювати у супермаркеті. Проведення готівкових та безготівкових розрахунків з покупцями;
Дотримання правил розрахунку покупців, збереження грошових коштів, правил експлуатації контрольно-касових апаратів. Дотримання правил обслуговування покупців.
Листоноша (поштар)6 500,00Отримує та готує для доставки письмову кореспонденцією, повідомлення на одержання поштових переказів, посилок, листів та бандеролей з оголошеною цінністю, відомості для доставки пенсії, грошової допомоги та грошову готівку. Доставляє адресатам поштові відправлення, пенсію та перекази. Спочатку телефонувати.
сортувальник поштових відправлень та виробів друку8 000,00Приймає, обробляє, сортує письмову кореспонденцію. Формує та відправляє поштові відправлення. Оформлення супровідних документів. Спочатку телефонувати.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник8 000,00 Працювати у супермаркеті. Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
вантажник7 200,00Завантаження, вивантаження і внутрішньо-складське переміщення вантажів. Сортування і пакування; перевірка відповідності виду і кількості вантажу за накладними.
водій автотранспортних засобів8 000,00Перевезення вантажу: друкованих видань, інформаційних матеріалів, посилок, бандеролей тощо. Спочатку телефонувати.
водій автотранспортних засобів8 000,00Працювати водієм автобусу та маршрутного таксі з перевезення пасажирів.
водій автотранспортних засобів10 000,00Працювати на міських маршрутах на автобусах марки ПАЗ та ГАЗЕЛЬ.
контролер газового господарства6 200,00Перевірка лічильників газу у абонентів приватного та  державного сектору. Спочатку телефонувати.
охоронник6 100,00Охорона території заводу, прилеглої території та приміщень.
охоронник6 200,00Робота пов’язана із здійсненням візуального контролю або контролю з використанням спеціального устаткування за об’єктом, що охороняється. Чітке виконання завдань. Спочатку дзвонити.
підсобний робітник6 200,00Працювати в полі, робота пов’язана з усім, що стосується вирощування рослин. Сортує їх за фракціями згідно з вимогами. Контролює рівномірність висівання, садіння. Спочатку дзвонити.
продавець непродовольчих товарів10 000,00Працювати в торгівельному центрі. Знання асортименту, розміщувати продукцію на  стелажах, стежити за наявністю цінників,обслуговувати покупців, показувати товари, консультувати щодо особливостей окремих видів товарів.
продавець продовольчих товарів9 500,00Якісне обслуговування покупців, консультація покупців про якість та призначення товару, здійснення прийому товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці
робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків9 000,00Обслуговування  й ремонт будівлі лікарні. Працювати з кисневим обладненням. Надається додаткова відпустка.
стропальник9 550,00Ув’язує прості вироби, деталі та інші аналогічні вантажі  для їх піднімання, переміщення та укладання, відчеплює стропи на місці установлення або укладання.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758