Актуальні вакансії на 04.02.2022 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
завідувач аптеки (аптечного закладу)10 000,00Працювати в аптечному пункті. Організовує роботу колективу по здійсненню своєчасного і якісного забезпечення населення лікарськими препаратами, взаємодія з іншими закладами охорони здоров’я.
Фармацевт9 000,00Здійснює рецептурний відпуск лікарських засобів та інших товарів медичного призначення. Проводить контроль якості засобів та виробів медичного призначення, які надходять до аптеки. Веде облік господарських операцій та звітів.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник9 000,00Проводити завантаження, вивантаження та переміщення вантажу візком в межах виробничого цеху. Знання правил стропування вантажів для підйому.
пекар7 200,00Працювати у супермаркеті. Ведення технологічного процесу випікання хліба та борошняно-кондитерських виробів, знання технологічних карт та етапів приготування хлібу та здоби. Попередньо телефонувати.
підсобний робітник7 000,00Навантаження-розвантаження, прибирання та складування товарів.
приймальник товарів7 200,00Працювати молодшим приймальником товару. Приймання продовольчих та непродовольчих товарів, доставка в торговий зал. Наявність ковід-сертифікату. Спочатку телефонувати.
продавець непродовольчих товарів10 000,00Працювати в торгівельному центрі. Обслуговувати покупців, показувати товар, демонструвати їх в дії, консультувати щодо конструктивних особливостей окремих видів товарів.
продавець продовольчих товарів7 200,00Здійснювати обслуговування покупців: зважування й пакування товарів, підрахунок вартості покупки, перевірку реквізитів чека, видачу покупки. Контролювати своєчасне поповнення робочого запису товарів, їх схоронність і правильну експлуатацію торгово-технологічного устаткування, чистоту і порядок на робочому місці. Попередньо телефонувати.
продавець продовольчих товарів8 000,00Якісне обслуговування покупців, консультація покупців про якість та призначення товару, здійснення приймання товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці.
Продавець-консультант7 200,00Працювати у супермаркеті. Здійснювати продаж продовольчих та не продовольчих товарів. Наявність сертифікату про вакцинацію. Робота на касовому апараті. Спочатку телефонувати.
стропальник8 000,00Працювати у цеху.  Наявність допуску до роботи. Перевіряти вагу вантажу, обв’язування або зачіпку вантажу.
швачка8 100,00Пошиття виробу від початку до кінця. Досвід роботи на швейному підприємстві від 1 року  .Вміння працювати з різними видами тканин.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758