Актуальні вакансії на 03 травня 2022 по м.Краматорську


Актуальгі вакансії по Краматорську на 03.05.2022

Шановні пошукачі роботи!

Пропонуємо до вашої уваги перелік актуальних вакансій станом на 03.05.2022:

Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
для службовців
бухгалтер8 000,00Мати досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Нарахування заробітної платита та податків
Лікар з медицини невідкладних станів15 000,00Робота в бригаді екстреної медичної допомоги, надання невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності. На співбесіду підходити безпосередньо на підприємство.
лікар загальної практики-сімейний лікар20 000,00Здійснювати спостереження за станом здоров’я кожного члена сім’ї з проведенням необхідного обстеження й оздоровлення за індивідуальним планом. Застосовувати методи діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів.
лікар функціональної діагностики20 000,00Здійснювати дослідження з використанням методів функціональної діагностики (електрокардіографія, ехокардіографія, амбулаторний моніторинг ЕКГ, навантажувальні проби, спірометрія, електроенцефалографія).
лікар-анестезіолог20 000,00Налагоджувати кардіомоніториий нагляд за хворими. Володіти методиками проведення закритого масажу серця, пункції серця, електричної дефібриляції серця, забезпечувати кваліфіковане проведення інтенсивної терапії і реанімації при невідкладних станах. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.
лікар-ендокринолог20 000,00Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих ендокринологічного профілю, надавати швидку та невідкладну медичну допомогу. Здійснювати нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.
лікар-інфекціоніст10 000,00Працювати у дитячому стаціонарі.
лікар-невропатолог20 000,00Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації неврологічних хворих, надавати їм швидку та невідкладну допомогу. Визначати програму реабілітаційних заходів. Здійснювати нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів
лікар-нейрохірург20 000,00Надавати кваліфіковану медичну допомогу за своєю спеціальністю, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації, дозволені для застосування у медичній практиці.
лікар-ортопед-травматолог20 000,00Надавати кваліфіковану медичну допомогу за своєю спеціальністю, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації, дозволені для застосування у медичній практиці.
лікар-отоларинголог10 000,00Працювати у дитячому стаціонарі.
лікар-педіатр20 000,00Щоденний амбулаторний прийом дітей, оцінювати загальний фізичний стан пацієнтів, які вперше прийшли або повернулися після хвороби, щоб надати їм медичну допомогу (за необхідності — екстрену).
Застосвувати методи профiлактики, дiагностики, лiкування, реабiлiтацiї та диспансеризацiї хворих дiтей. Виявляти хворих дітей, забезпечуючи своєчасну їх ізоляцію, надавати першу медичну допомогу під час виникнення нещасних випадків.
Лікар-терапевт20 000,00Застосовувати  методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих терапевтичного профілю. Надавати швидку та невідкладну медичну допомогу. Здійснювати нагляд за побічними реакціями лікарських засобів. Проводити консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей.
лікар-хірург20 000,00Працювати у відділені хірургії. Проводити цілеспрямоване клінічне обстеження хворого. Визначати обсяг лабораторних, рентгенологічних та інших спеціальних досліджень, оцінює їх результати. Проводити диференційну діагностику.   Визначати тяжкість стану хворого. Надавати невідкладну медичну допомогу хворим при термінальних станах, групових та масових ураженнях. Здійснювати нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.  Визначати показання до госпіталізації за профілем захворювання.
Сестра медична (брат медичний)8 000,00Готувати та стерилізувати матеріал. Володіти методикою забору матеріалу для лабораторних досліджень. Вміти надавати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі,  отруєнні, анафілактичному шоці, опіках, алергічних станах.
Сестра медична операційна (брат медичний операційний)10 000,00Працювати в хірургічному, травматологічному відділенні.
Сестра медична-анестезист (брат медичний-анастезист)10 000,00Працювати в хірургічному, травматологічному відділенні.
технік10 000,00Працювати техніком-монтажником по підключенню інтернет та телекомунікаційних послуг по технології PON. Здійснювати підключення нових абонентів інтернет-провайдера спільно з бригадою монтажників.
Здійснювати техпідтримку абонентів інтернет-провайдера. Мати бажання навчатися. Мати навички прокладки та зварювання ВОЛЗ. Знати топології побудови комп’ютерних мереж. Бажано мати водійське посвідчення.
Фахівець з використання водних ресурсів12 000,00Забезпечувати забір, облік, розподіл і відведення води на меліоративних системах та інших водогосподарських об’єктах у відповідності до затверджених річних планів водокористування. Здійснювати облік водокористувачів, забезпечувати організацію своєчасної і безперебійної подачі води водокористувачам та контроль за раціональним її використанням, дотриманням ними установлених лімітів.
Фельдшер з медицини невідкладних станів7 000,00Робота в бригаді екстреної медичної допомоги, надання невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям. Під час транспортування хворого перебуває у салоні автомобіля швидкої медичної допомоги, допомагає лікарю надавати медичну допомогу та виконувати необхідні маніпуляції. На співбесіду підходити безпосередньо на підприємство.
для робітників
продавець непродовольчих товарів6 700,00Працювати в зоомагазині. Обов`язково мати досвід роботи. Здійснювати продаж зоотоварів та консультувати клієнтів. Графік роботи з 9.00 до 15.00.
озеленювач8 000,00Працювати у саду Бернацького, Пушкіна. Виконувати функції озеленювача, чергового, двірника. Заробітна плата + додаткова доплата.
ЕлектрогазозварникЗа результатами співбесідиВолодіння ручним та напівавтоматичними видами зварювання. Працювати у м. Краматорськ та м. Дніпро
токарЗа результатами співбесідиПрацювати на різнопланових верстатах. Виконувати токарне оброблення деталей.
токар-розточувальникЗа результатами співбесідиЧитання креслень для точного визначення швидкості різання, вибору необхідного різального інструменту, робота із складними вимірювальними інструментами. Обробка поверхонь, розточування, нарізка різьблення, свердління, фрезерування, калібрування.
водій автотранспортних засобів15 000,00Працювати водієм бензовоза. Обов`яково мати водійське посвідчення категорії Е, мати свідоцтво ADR (перевезення небезпечного вантажу, нафтопродуктів), мати чіп-карти, мати досвід роботи на напівпричіпах.
Забезпечувати доставку нафтопродуктів вантажним транспортним засобом в мережу АЗС Компанії та дрібногуртовим клієнтам.
Мати медичну довідку, закордонний паспорт. Мати досвід перевезень за кордоном.
двірник8 000,00Прибирання саду Бернацького, Пушкіна. Виконувати функції озеленювача, чергового, двірника.

За додатковою інформацією звертайтеся до Краматорського міського центру зайнятості ( Viber або Telegram +380997325339).