Актуальні вакансії на 03.09.2021 по м.Краматорську


Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
завідувач виробництва 6 500,00 Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
вихователь 6 100,00 Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
вчитель-дефектолог 8 000,00 Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед 8 000,00 Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник 7 000,00 Здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи будівельних матеріалів та сировини.
вантажник 6 100,00 Працювати за умовами строкового трудового договору. Без шкідливих звичок.
двірник 6 050,00 Підтримка належного санітарного стану і порядку на  території дитячого садочка.
дорожній робітник. 10 000,00 Очищення автошляхів від пилу і бруду, обробка країв раніше покладеної смуги з асфальтобетону, обробка стиків покриття,переносення гарячого і розрідженого бітуму.
підсобний робітник 6 050,00 Прибирання, складування товару.
покоївка 6 005,00 Працювати в готелі. Прибирання номерів, прання, прасування білизни, спілкування з клієнтами. Режим роботи день/ніч, 2 дні вихідні. Без шкідливих звичок.
фрезерувальник 10 000,00 Фрезерування деталей середньої складності на однотипних, горизонтальних і вертикальних універсальних фрезерних верстатах, на простих поздовжньо-фрезерних, копіювальних і шпонкових верстатах з застосуванням різального інструменту універсальних пристроїв.
швачка 7 000,00 Працювати в умовах потокового, масового виробництва жіночого (легкого) одягу.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758