Актуальні вакансії на 02.04.2021 по м.Краматорську


Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
агент торговельний 6 005,00 Оформлення замовлень; реалізація та контроль за асортиментом продуктів харчування в точках роздрібної торгівлі міста Краматорська.
бухгалтер 10 000,00 Працювати головним бухгалтером. Вести бухгалтерський облік підприємства та підприємців.
вчитель-дефектолог 8 876,25 Планування  і здійснення навчально-виховної, корекційної роботи з дітьми, які мають вади фізичного і розумового розвитку, використання в роботі ефективних форм, методів, засобів навчально-виховного процесу. БЕЗ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК.
Вчитель-логопед 8 876,00 Проводити діагностичну оцінку навчальної діяльності дитини з особливими освітніми потребами . Створює сприятливі організаційні умови для дітей з важкими мовленневими порушеннями. Досвід роботи у дошкільних навчальних закладах для дітей з особливими освітніми потребами.БЕЗ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК.
головний бухгалтер 6 870,00 Ведення бухгалтерської звітності, нарахування заробітної плати, проведення інвентаризації майна та зобов’язань підприємства. Розраховувати податки  і обов’язкові платежі підприємства, здавати звітність до відповідних фондів, ведення табелю обліку робочого часу. Знання ПК та первинної бухгалтерії, знання 1 С бухгалтерії.
економіст з матеріально-технічного забезпечення 6 005,00 Розроблювати проекти перспективних та річних планів матеріально-технічного забезпечення, готувати розрахунки та обгрунтовування до них.
інженер з охорони праці 6 000,00 ПРАЦЮВАТИ НА  0,5 СТАВКИ. Розробка і впровадження локальної нормативної бази з охорони праці. Проведення заходів щодо попередження нещаснихвипадків на виробництві. Ведення документації тажурналів зохорони праці і порежної беспеки, розробка наказів, інструкцій, положень зохорони праці. Організація і проведення навчання персоналу. Вільне володіння українською мовою.
інженер-конструктор 7 500,00 Повинен знати принципи роботи, умови монтажу і технічної експлуатації проектованих конструкцій, технологію їх виробництва. Стандарти, методики та інструкції з розроблення та оформлення чертежей. Методичні і нормативні матеріали, що стосуються конструкторської підготовки виробництва.
Менеджер (управитель) з логістики 6 010,00 Ведення переговорів з клієнтами, навички планування автоперевезень, навички визначення потреби і проведення розрахунків на необхідні підприємству транспортні засоби. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю. До заробітної плати додається премія.
менеджер (управитель) із збуту 10 000,00 Закупівля та продаж товарів. Оформлення рахунків та видаткових накладних на товар.
методист 6 100,00 Працювати методистом відділу культурно-дозвіллєвої діяльності. Проведення заходів серед працівників культури, написання методичної літератури на допомогу працівникам клубних заходів культури, написання сценаріїв до масових заходів та пам’ятних дат, організація культурно-масових заходів обласного рівня.
механік 12 000,00 Працювати у основному виробництві. Виконувати ремонт виробничого обладнання, верстатів.
фахівець із соціальної роботи 9 376,00 Соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Можливі відрядження в межах Донецькій області. Попередня співбесіда з керівником підприємства.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
водій автотранспортних засобів 8 000,00 Працювати водієм автобусу та маршрутного таксі з перевезення пасажирів.
водій автотранспортних засобів 6 000,00 Працювати водієм на важкому автомобільному транспорті, працювати вахтовим методом, проживання у гуртожитку м. Добропілля.
Електрогазозварник 6 300,00 Працювати в арматурному цеху: зварювання арматурних сіток та каркасів, різання металу, вміння працювати на відрізних верстатах та для гнуття металів.
електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах 9 500,00 Виконувати автоматичне зварювання складних будівельних конструкцій, які працюють в складних умовах.
комірник 6 005,00 Контроль за асортиментом продовольчих товарів, прийом та відпуск продуктів харчування.
комплектувальник товарів 6 200,00 Працювати в продовольчій базі “Албо”, фасування продуктових товарів. Робота для осіб з інвалідністю.
Лицювальник-плиточник 6 005,00 Виконувати роботи середньої складності під час облицьовування керамічними, скляними, азбестовими та іншими плитками.
Маляр 6 005,00 Виконувати роботи маляра-штукатура.
машиніст екскаватора 9 550,00 Працювати на екскаваторі ЮМЗ 0,25 куб.м. Мати посвідчення машиніста екскаватора.
Машиніст крана автомобільного 15 000,00 працювати машиністом крана автомобільного,виконувати навантажувальні роботи,можливі відрядження
Монтажник гіпсокартонних конструкцій 6 005,00 Виконувати роботи з монтажу і ремонту гіпсокартонних конструкцій.
муляр 9 050,00 Виконує прості роботи під час кладки та ремонту кам’яних  будов. Кладка простих стін.
Покрівельник будівельний 6 005,00 Працювати на об’єктах міста.
Продавець-консультант 6 200,00  
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 8 190,00 Проводити діагностику, виконувати ремонт моторів важких автомобілів.
слюсар з ремонту устаткування теплових мереж 9 500,00 Ремонт устаткування котельних.
Слюсар із складання металевих конструкцій 7 000,00 Заточка зварювальних швів, усунення дефектів при зварюванні складних деталей.
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 6 960,00 Виконання робіт з ремонту деталей та вузлів рухомого складу (тролейбусів), електроприладів. Заробітна плата залежно від розряду.
слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 7 000,00 Ремонтувати і складати прості вузли, апарати і арматуру електроосвітлення із застосуванням простих ручних пристроїв і інструментів; очищати, промивати, протирати і продувати стисненим повітрям деталі і прилади електроустаткування.
слюсар-сантехнік 6 100,00 Обов’язково мати посвідчення газозварника, допуск до роботи. Ремонт санітарно-технічних трубопроводних систем центрального опалення, водопроводів, водовідведення. Працювати з кисневим обладненням. Надається додаткова відпустка.
токар-карусельник 20 000,00 Працювати у механоскладальному цеху.
токар-розточувальник 7 500,00 Оброблення металевих виробів на горизонтально-розточному верстаті 2Л614.
токар-розточувальник 20 000,00 Працювати в механоскладальному цеху.
токар-розточувальник 18 000,00 Працювати у механічному цеху.
тракторист 9 500,00 Працювати  у с. Сергіївка Слов’янського району.  Підвіз транспортом підприємства з м.Краматорська.
формувальник залізобетонних виробів та конструкцій 6 300,00 Повинен вміти формівати залізобетонні вироби.
фрезерувальник 12 000,00 Працювати на плоскошліфувальних, круглошліфувальних, внутрішньошліфувальних верстатах. Використання різноманітного вимірювального інструменту. Досвід роботи обов’язковий. Попередній запис на співбесіду.
фрезерувальник 8 500,00 Фрезерування деталей середньої складності на однотипних, горизонтальних і вертикальних універсальних фрезерних верстатах, на простих поздовжньо-фрезерних, копіювальних і шпонкових верстатах з застосуванням різального інструменту універсальних пристроїв.
шліфувальник 12 000,00 Працювати на плоскошліфувальних, круглошліфувальних, внутрішньошліфувальних верстатах. Використання різноманітного вимірювального інструменту. Досвід роботи обов’язковий. Попередній запис на співбесіду.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758