Актуальні вакансії на 01.10.2021 по м.Краматорську


Посада (назва)Заробітна платаЗавдання та обов’язки
ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ
бухгалтер11 000,00Працювати бухгалтером-матеріалістом на будівельних матеріалах, знання програми 1С Бухгалтерія 7.7., 8.2 обов’язково, MeDoc.
бухгалтер12 000,00Проведення бухгалтерського та податкового обліку. Нарахування заробітної плати, податків на додану вартість. Наявність досвіду роботи.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем географії. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
вчитель-дефектолог8 000,00Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей.  Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед8 000,00Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення  відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
завідувач виробництва6 500,00Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
заступник начальника відділу10 000,00Працювати заступником начальника відділу по замовленням. Робити аналіз потреби та замовлення товару. Здійснювати контроль якісного виконання замовлень.
касир (на підприємстві, в установі, організації)7 200,00Працювати на льодовій арені. Звертатись на Льодову арену до директора Михайла Вікторовича з 8.00 до 17.00.
касир торговельного залу8 000,00Здійснювати операції по прийняттю, обліку, видачі та збереженню грошей з обов’язковим дотриманням правил збереження.
касир торговельного залу7 200,00Сканувати товари, перевіряти відповідність даних на моніторі товару, оформляти та вести касову документацію, забезпечувати збереження грошових коштів.
майстер10 000,00Працювати в механоскладальному цеху.Повинен знати: правила прийомки і зберігання готової продукції, матеріалів, комплектуючих виробів; порядок оформлення документів.Контроль якості вузлів та деталей, випробування готової продукції.
Начальник відділу10 000,00Працювати начальником відділу сантехніки, забезпечення збільшення продажу товарів та послуг; керування та координація роботи співробітників відділу, розподіл обов’язків між працівниками відповідно до посадових інструкцій та поточних завдань; організація та контроль роботи відділу з виконання плану реалізації товарів та послуг; внесення пропозиції щодо збільшення ефективності використання торгової площі, аналіз фінансових показників; дотримання встановлених стандартів компанії; ведення документації.
секретар6 535,00Виконання обов’язків щодо забезпечення і обслуговування роботи директора школи і заступників. Ведення діловодства. Здійснення документального забезпечення кадрової роботи школи. Досконало володіння комп’ютером. Комунікабельність. 
секретар7 200,00Виконання технічних функцій щодо забезпечення і обслуговування роботи директора школи та його заступників. Ведення діловодства.
фахівець із соціальної роботи9 376,00Соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Можливі відрядження в межах Донецькій області. Попередня співбесіда з керівником підприємства.
ДЛЯ РОБІТНИКІВ
вантажник7 000,00Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо складський вантаж.
вантажник6 100,00Працювати на будівництві. Виконувати навантажувальні та розвантажувальні роботи. Відповідальність, стрессостійкість. Без шкідливих звичок. Попередня співбесіда за телефоном керівника.
відливальник фарфорових та фаянсових виробів6 500,00Відливання фарфорових виробів. Укладати у форму масу для виготовлення фарфорових виробів.  Можливе навчання на робочому місці. Важка фізична праця. Відсутність шкідливих звичок.  
газорізальник14 000,00Ділянка підготовки шихти.
Досвід роботи газорізальником – обов`язково.
двірник6 100,00Працювати з 6-00 до 11-00. у комунальному дошкільному навчальному закладі.
електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики7 000,00Обслуговування ліній електропередач. 4-5 розряд. попередня. Співбесіда за телефоном кадровика.
Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв11 000,00Розбирає, ремонтує і складає електроустаткування закритих розподільних пристроїв високої напруги. Робота в енергоцеху, ділянка мереж і підстанцій.
кондитер7 000,00Вміння випікати торти та інші кондитерські вироби будь-якої складності, без вимог до освіти та досвіду роботи.
монтувальник шин12 000,00Виконує бортування, установку, балансування, підкачування, ремонт шин. При стажуванні заробітна плата 7500 грн.
опалювач6 010,00В зимовий період – опалення приміщень та цеху підприємства. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку.
продавець непродовольчих товарів8 000,00Надання кваліфікованої консультації покупцям, комплексний підбір товару, викладка товару, знання асортименту. Професійні навички: висока працездатність, вміння професійно презентувати продукцію та донести її переваги клієнту, активність. Важка фізична праця.
продавець продовольчих товарів7 200,00Якісне обслуговування покупців, консцльтація покупців про якість та призначення товару, здійснення прийому товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці
Продавець-консультант7 100,00Працювати у будівельному магазині. Торгівля деревиною, будівельними матеріалами, санітарно-технічним обладнанням та консультування клієнтів.
Продавець-консультант8 000,00Працювати у сервісному центрі з ремонту ПК, планшетів та смартфонів. Вміти користуватися соціальними мережами та розміщувати в них інформацію. Бажано мати досвід у продажах. Комунікабельність.
Слюсар із складання металевих конструкцій8 000,00Складання вузлів металоконструкцій середньої складності під зварювання; править деталі та вузли металоконструкцій середньої складності, які працюють під тиском. Застосування універсальних і спеціальних пристроїв і шаблонів. Вміння читати креслення Розмітка місць під установку складних базових деталей і вузлів металоконструкцій. Досвід роботи на аналогічній посаді. 
формувальник машинного формування9 000,00Виготовляє форми для складних відливок на формувальних машинах, форми особливо складних тонкостінних та відповідальних відливок на машинах.
Готує до набивання та набиває форми на формувальних машинах різної вантажопідйомності для відливок будь-якої складності. Обробляє та складає форми для складних та тонкостінних відливок. Установлює стрижні з перевіркою за допомогою складних шаблонів.


За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264)60758