44 млн грн компенсації від держави отримали жителі Донеччини на особові рахунки в YASNO


Через встановлення фіксованої ціни на електроенергію у І кварталі 2021 року компенсація від держави щомісячно надавалась жителям з електроопаленням та багатодітним сім’ям. На Донеччині її отримувачами стали 36 тис. клієнтів енергопостачальника YASNO, яким за три місяці на особові рахунки надійшло 44 млн грн.

Відповідно до постанови Кабміну споживачі з електроопаленням та багатодітні сім’ї отримували компенсацію вартості електроенергії за фіксованою ціною 1,68 грн/кВт∙год та зниженим тарифом 0,9 грн/кВт∙год у січні, лютому та березні 2021 року. Починаючи з квітня така компенсація не передбачена. Таким чином, у платіжках за березень сума до сплати востаннє зменшується на розмір компенсації. 

Крім паперового рахунку клієнти YASNO, що не мають субсидії, можуть побачити зарахування компенсації в Особистому кабінеті у рядку «Компенсація тарифу ПКМУ № 64 від 01.02.2021». Нагадаємо, субсидіантам компенсація надається у монетизованій формі, тому вона не відображається в Особистому кабінеті та платіжках цих споживачів. У квітні через коливання температур жителі ще можуть використовувати електроопалення, але необхідно враховувати, що період надання компенсації закінчився.