28 серпня відбудеться відкрита дискусія про стратегію розвитку міста Краматорськ


Краматорськ — важливий промисловий центр і транспортний вузол, який з 2014 року став обласним центром Донецької області, а тому отримав особливе значення для усього регіону. Місто, що динамічно розвивається, потребує чіткої стратегії розбудови, яка заснована на потребах громади.

28 серпня з 14.00 до 16.00 у парку ім. Пушкіна відбудеться Краматорський діалоговий майданчик “Майбутнє творимо разом”. Метою відкритої дискусії є залучення громадськості до формування бачення майбутнього міста та визначення основних напрямів стратегії розвитку громади на найближче десятиліття. Модераторкою заходу виступить незалежна експертка Наталка Бойко, представниця Асоціації міст України.

На діалоговому майданчику виступлять представники проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що направлений на зростання суспільної впевненості та довіри між громадянами та органами влади на сході країни, та проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» — проєкту з підтримки економічного зростання регіону. Проєкти USAID співпрацюють з Краматорською мiською радою над розробкою стратегії розвитку громади, надають експертну та ресурсну допомогу.

Після виступів спікерів розпочнеться дискусійна панель, де кожен відвідувач зможе висловити власну думку стосовно розвитку міста та підняти ті питання, що хвилюють саме його. На основі пропозицій і побажань жителів і формуватиметься стратегія міста Краматорськ на найближчі роки.


Захід реалізується за підтримки проєктів USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та «Економічна підтримка Східної України».

Контакти: Іван Мукомел +38 067 443 3205 +38 095 060 1385
 imukomel@ukrainedg-east.com