24 — 25 березня 2021 року відбудеться Міжнародний Форум «Smart Building» (м. Київ)


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради повідомляє про проведення 24-25 березня 2021 року у м. Київ щорічного Форуму – «Smart Building».

          «Smart Building» – п’ята міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові та українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста».

           Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій.

           Цього року тематики збільшуються і в рамках Форуму «Smart Building» буде також проведено виставки «Комунальна інфраструктура» та «Будування. Архітектура. Ремонт».

           Відвідати захід зможуть усі бажаючі — від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ.

          Приєднуйтесь до розумних технологій!

           Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами:      +380955234893/ukraine.eclub@gmail.com/  або на сайті: https://smart-building.monet.kiev.ua/ (програма додається).