23 вересня відбудеться планова перевірка працездатності територіальної системи оповіщення


До уваги мешканців міста!

Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради інформує про те, що 23 вересня 2020 року в період з 14.00 до 14.30 буде проводитись планова технічна перевірка працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з вмиканням електросирен на території міста та Донецької області.

Просимо усіх зберігати спокій та не піддаватися паніці.

Разом з тим нагадуємо, що при реальній загрозі виникнення або виникненні надзвичайної ситуації оповіщення населення здійснюється за допомогою гучномовних пристроїв, мереж радіомовлення (дротового, ефірного) та телебачення, які працюють на відповідній території.

Для привернення уваги населення до цих повідомлень перед їхнім транслюванням подається (за допомогою електросирен та інших сигнальних засобів) уривчастий сигнал, який означає «Увага всім!». Почувши такий сигнал, необхідно включити приймач радіотрансляційної мережі або радіоприймач, налаштований на хвилю місцевої радіостанції, або телевізор – на канал місцевого телебачення та уважно прослухати інформацію, що надається місцевими органами цивільного захисту. В подальшому діяти спокійно, уникаючи паніки, відповідно до отриманих рекомендацій та проінформувати про це сусідів, родичів та знайомих.  

При необхідності надайте допомогу хворим, дітям, людям похилого віку. У разі необхідності покинути домівку або службове приміщення обов’язково виключіть світло та від’єднайте всі електричні і нагрівальні прилади, перекрийте газ, загасіть печі.

У м. Краматорську інформація про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, порядок дій і способи захисту передаватиметься за допомогою:

– місцевої радіотрансляційної мережі;

– ФМ-радіостанцій «Стильне радіо ПЕРЕЦЬ-ФМ» (частота 105,7), «Класне радіо» (частота 103, 9) та «Хіт ФM» (частота 107,4);

– рухомих (на автомобілях) груп оповіщення.

Управління з питань
цивільного захисту