21 квітня 2021 року фахівці Краматорського міського центру зайнятості долучилися до широкомасштабного загальнообласного заходу «Відкриваємо нові горизонти разом!»


Даний захід проводився за ініціативою Донецького обласного центру зайнятості на платформі ZOOM з онлайн-трансляцією в соціальній мережі Facebook.

На ярмарок були запрошені представники 10 підприємств, які здійснюють свою діяльність у місті Краматорськ. Це представники різних сфер діяльності, а саме виробництва, освіти, транспорту, послуг, комунальні служби, силові структури.

Кожне з підприємств було представлено у новому форматі, бо саме завдяки вихованцям дитячих садків нашого міста презентація підприємств була прикрашена мальовничими барвами дитячої творчості.

Шукачі роботи дізналися про актуальні вакансії, можливості професійного навчання у закладах освіти регіону, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та про засоби успішної самопрезентації. Щиро дякуємо представникам роботодавців, керівникам дитячих садків та їх вихованцям, усім учасникам заходу, які долучилися до нашого заходу та за теплі й щирі коментарі під час онлайн-трансляції.