20 травня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Згідно з регламентом виконавчого комітету Краматорської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 20 травня 2020 року о 10 годині.

Перелік питань, що виносяться для розгляду на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради:

Про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства міста в зимових умовах 2019-2020 років, затвердження заходів з підготовки об’єктів та енерговироблюючих підприємств міста до роботи в осінньо-зимовому періоді 2020-2021 років

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради «Про затвердження складу міської комісії з транспорту та безпеки дорожнього руху» від 05.10.2016 № 682

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.10.2017 № 701 «Про за-твердження складу міської комісії з питань забезпечення енергоносіями комунальних підпри-ємств, споживачів міста та контролювання розрахунків за них і положення про неї»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради від 15.05.2019 № 404 «Про затвердження переліку місць розміщення об’єктів сезонної торгівлі плодово-овочевою продукцією на території міста Краматорська»

Про затвердження плану заходів щодо посилення протипожежного захисту лісових масивів та екосистем на території міста Краматорська на 2020 рік

Про організацію роботи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у літній період 2020 року

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення охорони врожаю 2020 року від пожеж

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку придбання об’єктів нерухомого майна за кошти міського бюджету, кошти з інших рівнів бюджетів та складу комісії з питань придбання об’єктів нерухомого майна за кошти міського бюджету, кошти з інших рівнів бюджетів»

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про безоплатну передачу з балансу відділу житлового господарства Краматорської міської ради на баланс комунального підприємства «Міст» нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: м. Краматорськ, вул. Маяковського, 2»

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до Про-грами економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2020 рік, затвердженої рі-шенням міської ради від 23.12.2019 № 64/VII-652 (зі змінами)»

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про розгляд підтриманої петиції Малишенко Ю.В. щодо ремонту тротуарів та реконструкції фасадів будинків по вул. Марата в м. Краматорськ»

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про розгляд підтриманої петиції Пазушко Н.О. щодо облаштування тротуару від житлового будинку №17 по вул. Клубна до скверу Слави в м. Краматорськ»

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Про-грами капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29.01.2020 № 65/VII-8»

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затведження Програми з відшкодування частини вартості енергоефективних заходів для об’єднань співвласників ба-гатоквартирних будинків м. Краматорська на 2020-2023 роки «Тепла оселя»

Про прийняття на квартирний облік, зняття з квартирного обліку громадян

Про прийняття на соціальний квартирний облік громадян

Про виконання міського бюджету у І кварталі 2020 року

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рі-шення міської ради від 23.12.2019 № 64/VII-651 «Про міський бюджет на 2020 рік (05216100000)» (зі змінами)»

Про перерозподіл коштів міського бюджету

Про визначення уповноваженої особи з питань організації та проведення спро-щених закупівель виконавчого комітету Краматорської міської ради та Положення про неї

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради “Про зупинення дії рішення “Загальних зборів Громадян третини жителів Територіальної Громади м. Краматорськ від 27.04.2020”

Питання комісії у справах дітей