Звернення міського голови Краматорська Олександра Гончаренка з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення


Шановні наші комунальники. І в мирні часи ви завжди приходили нам на поміч у найтяжчі моменти. Коли всі спали у своїх затишних домівках, під теплими ковдрами ви вдень і вночі, під дощем, у заметіль, під пекучим сонцем чи навпаки, у шаленому холоді закривали найболючіші питання життєдіяльності міста.

Сьогодні ви вдихаєте життя у наш Краматорськ: грієте його, втамовуєте його спрагу, робите його чистими та чепурним, доставляєте його мешканців на роботу чи навпаки, розвозите по домівках.

Сьогодні, коли у нашій країні триває війна, ви теж на передовій. Разом із медиками, поліцейськими та рятувальниками ви першими приходите туди, куди вдаряє окупант. Ви лікуєте наше місто від тих болючих порізів, що їх завдають ворожі ракети.

Ви – такі самі герої як ті, хто захищає нас зі зброєю в руках. А найголовніше, ви завжди поруч. Я вдячний вам за це і сьогодні бажаю вам тільки одного – МИРУ.

Будемо жити! Все буде Україна!