У Краматорську реалізовують програму «Безпечне місто»

26.03.2021, 13:59, 1553,

Сьогодні відбувся запуск пілотного проєкту із поліпшення моніторингу безпекової складової Красноторського старостинського округу. Проєкт реалізовується у рамках виконання програм «Безпечне місто» та «Краматорськ – комфортне та безпечне місто», затвердженої у 2018 році. З роботою нових камер сьогодні ознайомились перший заступник міського голови Краматорська Роман Зенов, начальник районного управління поліції Василь Поштак, депутати Краматорської міської ради.

«Попереду перед нами ще багато роботи, аби мешканці усіх селищ нашої громади почували себе безпечно, але перші кроки зроблено, – відзначає Роман Зенов, – і звісно, я вдячний небайдужим підприємцям Краматорська, які беруться розв’язувати ці проблеми власним коштом».

У рамках реалізації програми чотири сучасні камери у селищах Красноторка та Малотаранівка встановив місцевий Інтернет-провайдер. Місця розташування камер було погоджено із мешканцями старостинського округу. Зображення з них записується, а також цілодобово передається до Єдиного сервісно-аналітичного центру Національної поліції у Маріуполі та відділку поліції у місті Краматорську. Протягом найближчого часу підприємець планує встановити ще шість таких камер. Камери під’єднано до локального ситуативного центру Інтернет-провайдера, а його оператори – місцеві мешканці. Що пройшли спеціальне навчання. Заступник міського голови Валерій Радченко відзначає, що після створення у Краматорську власного ситуаційного центра влада планує усі ці камери під’єднати до нього.