Запрошення до участі в доукомплектуванні складу Батьківської ради міста Краматорська


Відповідно до п.3.11 Положення про Батьківську раду міста Краматорська, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 19.08.2020 № 657, ініціативна група з доукомплектування складу Батьківської ради міста Краматорська у складі Ладики Я.М., Пилипенко І.С., Суходольської О.М., Кузішина С.В., Ісмаілової Н.В., Сосой О.В., Нікітіної І.М., Євстигнєєвої І.Ю., Самойленко Г.В.

ЗАПРОШУЄ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ АБО ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДО УЧАСТІ У ДОУКОМПЛЕКТУВАННІ СКЛАДУ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ МІСТА КРАМАТОРСЬКА.

Для цього необхідно:

Подати до Виконавчого комітету Краматорської міської ради заяву у довільній формі, підписану головою органу батьківського самоврядування закладу дошкільної або загальної середньої освіти. У разі відсутності такого органу в закладі дошкільної або загальної середньої освіти подається заява у довільній формі, підписана головуючим загальних батьківських зборів (рекомендований зразок заяви – Додаток 1).

Документи надавати у паперовому вигляді з описом у 110 кабінет (1 поверх) або надсилати на поштову адресу  (84313, м. Краматорськ, пл. Миру, 2) з описом вкладення з повідомленням про вручення з обов’язковою позначкою “Виконавчий комітет Краматорської міської ради. Ініціативній групі з доукомплектування складу Батьківської ради міста Краматорська”. 

До заяви в обов’язковому порядку додаються:

  • рішення про делегування представника для участі в засіданні Батьківської ради міста Краматорська з питання доукомплектування її складу;
  • біографічна довідка делегованого представника закладу дошкільної або загальної середньої освіти із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, контактної інформації (приклад біографічної довідки – Додаток 2);
  • згода делегованого представника на обробку його персональних даних (рекомендований зразок згоди – Додаток 3);
  • відомості про місцезнаходження, адресу електронної пошти та номер контактного телефону закладу дошкільної або загальної середньої освіти. 

Прийняття заяв для участі в засіданні Батьківської ради з питання доукомплектування складу Батьківської ради Краматорська та доданих до них документів завершується 1 грудня 2020 року включно.

Наступне засідання Батьківської ради, на якому розглядатиметься питання про доукомплектування складу Батьківської ради планується провести в лютому 2021 року в приміщенні виконавчого комітету Краматорської міської ради за адресою: місто Краматорськ, площа Миру, 2, 4-й поверх (сесійна зала) (уточнену інформацію про час і місце проведення буде повідомлено пізніше).

Відповідальні особи:

  • Голова ініціативної групи – Пилипенко І.С. тел. +380508625444;
  • Член ініціативної групи – Самойленко Г.В., тел. +380662364466.

Всі Додатки можна скачати за посиланням