Олександр Гончаренко взяв участь в обговоренні Надзвичайної кредитної програми Європейського Інвестиційного Банку

13.04.2021, 14:22, 639,

Сьогодні міський голова Краматорська взяв участь в онлайн-дискусії, присвяченій реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Фінансуванням програми займається Європейський Інвестиційний Банк, який надав 200 мільйонів євро. Кошти спрямовуються на відновлення та розбудову інфраструктури України, а особливо територій, що постраждали від збройного конфлікту, у міста та громади, які стали другою домівкою для мільйонів вимушено переселених осіб, серед них і наш Краматорськ.

Учасники дискусії висловили свої думки, щодо подальшої співпраці, адже програма зарекомендувала себе як дуже успішна. Для Краматорська це важливий фінансовий ресурс, який дозволяє у короткі строки закривати нагальні потреби у відновленні та розбудові соціальної інфраструктури нашого міста, яка не тільки обслуговує 200 тисяч краматорців, а ще майже 50 тисяч офіційно зареєстрованих ВПО.

«Плануємо взяти активну участь у другій фазі, яка передбачає виділення 340 мільйонів євро від Європейського Інвестиційного Банку, – наголосив Олександр Гончаренко, -Будемо робити усе можливе, аби якомога більше коштів направити на розвиток нашого міста!»