Краматорськ долучився до всесвітнього проєкту “Озеленення планети”

10.04.2021, 11:49, 1185,

Сьогодні, 10 квітня, у 100 країнах світу упродовж одного дня висадять 1 мільйон дерев.

“Основна мета проєкту – привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети, – відзначив міський голова Олександр Гончаренко, – Краматорськ не залишився осторонь цієї акції і сьогодні разом із усім світом ми робимо свій внесок у розвиток цієї чудової ініціативи”.

У рамках акції міський голова, його заступники та співробітники виконкому Краматорської міської ради висадили 20 саджанців горобини на вулиці Богдана Хмельницького. Ще 45 молодих дерев висадять в інших частинах міста. Дерева придбані за кошти мецената.

“Вже наступної суботи, 17 квітня ми плануємо міську толоку (суботник), – каже заступник міського голови Андрій Безсонний, – тож закликаю усіх краматорців долучитися, прибрати території довкола своїх підприємств та помешкань”.

У рамках глобального проєкту “Озеленення планети” упродовж наступних трьох років планується висадка 100 мільйонів дерев на всій планеті, що допоможе відновити екосистему Землі, об’єднати людей планети навколо ідеї шанобливого ставлення до природи.