У Краматорську відбувся Форум Добрих Справ


Сьогодні у Краматорську відбувся п’ятий за рахунком, і при цьому перший виїзний, Форум Добрих Справ, організований інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Краматорської міської ради, «Банку Альянс».

Немає опису.

У Форумі взяли участь меценати, благодійники, волонтери, бізнесмени, активісти численних громадських організацій, що розвивають громадське суспільство, військовослужбовці та поліцейські, представники органів місцевого самоврядування, військово-цивільних адміністрацій, міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Немає опису.

«Мене дуже тішить той факт, що саме наше місто було обрано для проведення цього п’ятого, ювілейного та вперше – виїзного засідання Форуму. Ми завжди раді гостям та готові до плідної співпраці та розвитку, – сказала заступник міського голови Тетяна Савченко, звертаючись до учасників Форуму, – сьогодні тут зібралися небайдужі та активні люди, які від щирого серця роблять добрі справи, чий внесок у розвиток громадянського суспільства на прифронтових територіях України – неоціненний. Тільки разом, генеруючи цікаві ідеї, створюючи та реалізуючи корисні для суспільства проєкти, ми зробимо нашу державу розвиненою, сучасною та квітучою. Певна, що це бажання кожного з нас».

Немає опису.

Голова наглядової ради Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр Олександр Сосіс, звертаючись до учасників форуму неодноразово наголосив, що основна його мета – бути майданчиком, на якому люди, які роблять добрі справи щодня можуть зробити їх ще популярнішими, обмінятися досвідом: «Громадянське суспільство в Україні вже є, про нього багато говорять, але шлях його становлення нелегкий і тривалий. Упевнений, що люди, які служать іншим, роблячи добрі справи, мають стати справжніми амбасадорами розвитку громадянського суспільства, допомогти йому рости та укріплюватися».

Немає опису.

Із напутнім словом до учасників Форуму звернувся президент акціонерного товариства Новокраматорського машинобудівного заводу Георгій Скударь, а серед учасників форуму було немало відомих своїми добрими справами краматорців, зокрема голова благодійного фонду захисту тварин «ДРУГ» Наталія Тітомір, депутатка Краматорської міської ради Ангеліна Шостак, спів засновниця Громадської організації «Асоціація жінок «Пані» Світлана Чепелєва.

Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.