У Краматорську в святкові дні змінюється рух деяких маршрутів громадського транспорту


До уваги мешканців та гостей міста!

З нагоди святкування Дня Конституції України, з 12-00 год. 27.06.2021 р. до 24-00 год. 28.06.2021 р. в районі площі Миру буде перекрито рух транспортних засобів, у зв’язку з чим тимчасово змінено напрямок руху пасажирського автотранспорту на наступних маршрутах:

  • № 31, №30, №1

– зі старої частини міста – … вул. О.Тихого – п-р Миру – б-р Машинобудівників – вул. Б.Хмельницького – вул. В.Стуса і далі по маршруту;

      –  відправлення з «м-н Лазурний»  –  … вул. В.Стуса – вул. Паркова –  вул. О.Тихого і далі по маршруту.

  • № 11

– у прямому та зворотному напрямах – … вул. О.Тихого –  вул. Паркова – вул. В.Стуса –  вул. Маяковського – і далі по  маршруту.

  • № 17, №17А

        –  відправлення з «бул. Краматорського» – …– вул. Двірцева – вул. В.Стуса – вул. Катеринича – б-р Машинобудівників – вул. Дружби –  вул. О.Тихого і далі по маршруту;

 – відправлення з «с. Біленьке» – … вул. О.Тихого – п-р Миру – б-р Машинобудівників – вул. Б.Хмельницького – вул. В.Стуса – вул. Двірцева і далі по маршруту.

У дні проведення святкових заходів, перевезення пасажирів на окремих маршрутах, які з’єднують центр міста з віддаленими селищами та районами, буде подовжено.

Вітаємо мешканців міста з прийдешніми святами!

Управління житлово-комунального господарства