У Краматорську стартував проєкт «Добрі сусіди – одна країна»

27.05.2021, 16:14, 605,

27 травня у Краматорській міській раді відбулась презентація проєкту «Добрі сусіди – одна країна». В установчій зустрічі взяли участь заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний, представники управління житлово-комунального господарства та керівники ОСББ.

«Добрі сусіди – одна країна» – це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний у своєму зверненні до присутніх наголосив на тому, що ця співпраця налагодить партнерство між органами місцевого самоврядування, ОСББ, неурядовими організаціями та громадянами.  

«Ми системно співпрацюємо з нашими ОСББ. Наразі підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Краматорською міською радою та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку». Впевнений, що цей крок дасть позитивні результати у розвитку ОСББ що вже існують та сприятиме створенню нових», – зазначив Андрій Безсонний.

Як відмітила спеціаліст із залучення громадськості проєкту USAID DG East Activity Ніна Подколзіна, Краматорськ – один із 15 цільових міст Донецької та Луганської областей, що будуть охоплені проєктом.

«Проєкт має за мету поширення практики створення нових ОСББ та обміну досвідом між ними, збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерування діалогу між владою та ОСББ», – сказала Ніна Подколзіна.