«Ситуаційний центр міста Краматорська» налагоджує роботу

05.06.2021, 13:00, 1148,

Міський голова Краматорська відвідав новостворену комунальну установу та разом зі своїм заступником Валерієм Радченком намітив найближчі кроки для впровадження технологій smart-сіті.

Під час засідання 7-ої сесії Краматорської міської ради депутати підтримали проєкт рішення  про створення нового закладу, який в перспективі сприятиме підвищенню рівня безпеки громадян та захисту об’єктів міста, у першу чергу комунальних. Це дозволить оперативно реагувати на надзвичайні події та порушення нормальних процесів життєдіяльності або громадського порядку.

Зараз у приміщенні вже облаштовано монітори, та до системи підключено 4 об’єкти – 2 дитячих садочки та 2 школи, а це близько 50 відеокамер. Наразі проходить тестування спеціальне програмне забезпечення. Надалі до центру будуть підключатись камери з інших міських об’єктів.

«В планах до кінця року – встановлення відеокамер в усіх навчальних закладах, підпорядкованих Краматорській міській раді. Економія коштів відбудеться за рахунок скорочення штатних одиниць сторожів, та у цілому система охорони буде змінена на сучасну – із швидким реагуванням та можливістю запобігати скоєнню правопорушень», – підкреслив Олександр Гончаренко.

Звичайно, формування та налагодження процесів роботи лише розпочато, тому попереду у нової установи заплановано вирішення багатьох задач та втілення інноваційних підходів.