Спорстмени з Краматорська зайняли призові місця на престижних міжнародних змаганнях

01.06.2021, 15:32, 407,

Самбіст Владислав Руднєв став чемпіоном Європи, а Ілля Москаленко виборов 3 місце на чемпіонаті світу серед юніорів.

З 21 по 31 травня в Узбекистані пройшов чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів (U20). У складі української команди блискуче виступив 19-річний майстер спорту Ілля Москаленко (м. Бахмут/Краматорськ, ОСДЮСШОР з важкої атлетики, ШВСМ), студент четвертого курсу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. У ваговій категорії до 96 кг він виконав п’ять вдалих спроб, продемонструвавши п’ятий результат у ривку (155 кг), найкращий – у поштовху (194 кг) і третій – за сумою двох вправ (349 кг).

А 28 та 29 травня у Республіці Кіпр пройшов чемпіонат Європи з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Донеччину в складі національної збірної України представив Владислав Руднєв (м. Краматорськ) і став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 79 кг (бойовий розділ боротьби самбо).

У цілому, за інформацією управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА українська збірна за підсумками змагань в бойовому розділі виборола «золотий» кубок з результатом 5 медалей, а в загальному рейтингу посіла друге командне місце медального заліку континентальної першості, виборовши 14 нагород.